آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 آموزش 4000 لعت ضروری زبان انگلیسی با استفاده از ویدیو . با یادگیری 4000 لغت ضروری انگلیسی شما به 95 درصد زبان انگلیسی تسلط پیدا می کنید.

 1. آموزش به صورت ویدیویی و تصویری
 2. تعریف هر کلمه به صورت مجزا
 3. مثالی از هر کلمه در جمله
 4. درک 100% فیلم های زبان اصلی
 5. آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی
 6. آموزش لغات با روش 2019 و بدون فراموشی

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش اول

درحال بارگذاری...

بخش اول از آموزش 4000 کلمه ضروری شامل 30 قسمت است. در بخش اول از آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کمات بسیار مهم و پایه ای آشنا می شوید. برای یادگیری هرچه بهتر بخش اول  نیاز است تا چندین بار هر قسمت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این کلمات، پرکاربردترین و مهم ترین لغات زبان انگلیسی هستند.

بعد از یادگیری بخش اول شما بسیاری از مکالمات پایه ای و ساده را درک خواهید کرد. همچنین به آموزش زبان انگلیسی ورود کرده و قدم مهمی را برخواهید داشت. روش آموزش بخش اول  به این صورت است که در ابتدا تلفظ صحیح لغت را یادمیگیرید. سپس با استفاده از تصویری مزتبط با لغت این کلمه همیشه در ذهن شما باقی خواهند ماند. سپس تعریفی از لغت را یادمیگیرید. در ادامه کاربرد آن لغت در جمله بیان می شود.

سعی کنید در آموزش با دقت کافی هر لغت را یادبگیرید. سپس به قسمت بعدی بروید. تا یک بخش را به صورت کامل یاد نگرفته اید به بخش بعدی نروید. با استفاده از این روش تضمین می شود که شما لغات و واژه ضروری را به بهترین نحو یادبگیرید.

آموزش بخش اول 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش دوم

درحال بارگذاری...

این بخش شامل کلمات حرفه ای تر و بسیار مهم است. بعد از یادگیری کامل بخش اول از 4000 واژه ضروری، بخش دوم را شروع کنید. نکته بسیار مهم در آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی تکرار مداوم آن هاست. به این صورت که بعد از اتمام هر بخش سعی کنید چندین بار این بخش را دوره کنید.

با یادگیری بخش دوم از 4000 کلمه ضروری شما مکالمات روان و ساده را به صورت کامل خواهید فهمید. سعی کنید این آموزش های را با نهایت دقت مشاهده کنید. بعد از یادگیری هر لغت سعی کنید آن را به ذهن سپرده و استفاده کنید. علاوه بر یادگیری معنی لغت کاربرد آن در جمله نیز بیان می شود.

آموزش بخش دوم 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش سوم

درحال بارگذاری...

در بخش سوم لغات سخت تر و بسیار مهم آموزش داده می شود. برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین قسمت ها فراگیری لغات است. با توجه به تعداد زیاد لغات زبان انگلیسی امکان فراگیری تمام آن ها وجود ندارد.

سعی کنید تا با استفاده صحیح از این مجموعه لغات را به ذهن بسپارید. همواره توجه داشته باشید تا قبل از اینکه به کلمات هر بخش مسلط نشده اید به بخش بعدی وارد نشوید.

بعد از فراگیری لغات این بخش شما قادرید تا درک بهتری از جملات زبان انگلیسی داشته باشد. این مجموعه با روش اصولی تدرسی شده است. در نتیجه بعد از فراگیری هرقسمت سطح زبان انگلیسی شما ارتقا میابد. و به همین خاطر مطالب انگلیسی را بهتر درک خواهید کرد.

آموزش بخش سوم 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش چهارم

درحال بارگذاری...

در بخش چهارم شما با کلمات پیشرفته تری آشنا خواهید شد. روش آموزش 4000 کلمه زبان انگلیسی با استفاده از تصویر است. همگام با مثالی از هر لغت در جمله تصویری از آن نیز نمایش داده می شود.

سعی کنید تا تصویر هر لغت را به همراه تلفظ آن به خوبی در ذهن بسپارید. تمامی 4000 واژه ضروری با روش اصولی آموزش داده شده است. به هیچ عنوان از مطالب غیر انگلیسی استفاده نشده است.

آموزش بخش چهارم 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش پنجم

درحال بارگذاری...

بعد از یادگیری هر 4 بخش قبلی نوبت این قسمت می رسد. در بخش پنجم  شما با کلمات پیشرفته تری آشنا می شوید. توجه داشته باشید که در آخر هر قسمت یک داستان وجود دارد. در این داستان تمامی کلمات آن قسمت استفاده شده است. که شما با کاربرد کلمات بهتر آشنا شوید.

مجموعه کلمات آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی با دقت بسیار زیادی انتخاب شده اند. درنتیجه شما 4000 کلمه ضروری که در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارد را فراخواهید گرفت.

آموزش بخش پنجم 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش ششم

درحال بارگذاری...

قسمت آخر از آموزش شامل کلمات فوق پیشرفته است. با یادگیری این لغات شما قادرید تا بیش از 95 درصد از مطالب انگلیسی را به خوبی درک کرده و متوجه شوید. تمامی لغات به صورت ویدیویی و با استفاده از لهجه آمریکایی آموزش داده می شود.

امیدواریم تا با استفاده از این مجموعه ارزشمند سطح زبان خود را به صورت چشم گیری ارتقا دهید.

آموزش بخش ششم 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

خرید کتاب آموزش 4000 لغت ضروری انگلیسی

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی کتاب آموزشی را نیز دارا می باشد که توصیه میکنیم از آموزش ویدیویی استفاده کنید. توجه داشته باشید که آموزش های ویدیویی به تنهایی کافی است و نیازی به کتاب نیست. درنتیجه با تمرکز بر روی ویدیوهای آموزشی  و تکرار آن ها می توانید به این لغات و واژه ضروری زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. مزایا یادگیری لغات با استفاده از ویدیوهای آموزشی سایت فراگیری عبارتنداز:

 1. آموزش سریع تر لغات زبان انگلیسی
 2. یادگیری سریع تر
 3. یادگیری با لذت بیشتر
 4. ماندگاری بیشتر لغات در ذهن
 5. ایجاد ارتباط بین لغات و تصاویر

ترجمه کتاب 4000 واژه

4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

ترجمه کتاب آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی را می توانید در سایت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که ترجمه این لغت به فارسی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما در صورتی که معنی هر کلمه را متوجه نشدید بایستی چندین بار تعریف انگلیسی آن را بررسی کنید. سپس در آخر ترجمه فارسی آن را مشاهده کنید. ترجمه های موجود در بازار برای این لغات اصلا توصیه نمی شود. دلایل استفاده از معانی انگلیسی عبارتند از:

 • یادگیری ساده تر لغات
 • درک مفهوم کامل لغات
 • یادگیری اصولی لغات
 • ماندگاری طولانی در ذهن

لغات ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

یکی از روش های نادرست آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی ، آموزش آن با استفاده از ترجمه فارسی آن هاست. برای یادگیری یک لغت به صورت کامل در ابتدا می بایست تلفظ آن را فرابگیرید. سپس با استفاده از تعریف آن به زبان انگلیسی معنی آن را یادخواهید گرفت. در ادامه می بایست کاربرد آن لغت را در جمله فرابگیرید. دلایل استفاده نکردن از ترجمه های فارسی لغات عبارتنداز :

 1. کاهش ماندگاری لغات در ذهن
 2. ترجمه ها کامل نیستند
 3. عدم دریافت مفهوم لغات
 4. فراموشی سریع معانی

آموزش 4000 لغت ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

سعی کنید همیشه برای آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. با این روش شما علاوه بر یادگیری آن کلمه چندین لغت دیگر نیز یاد میگیرید. همچنین این روش آموزش به شما امکان این را می دهد که به زبان انگلیسی فکر کرده و همه چیز را ترجمه نکنید. در بسیاری از سایت ها و منابع مشاهده میکنید که این کتاب را به فارسی ترجمه کردند. این کار بسیار اشتباه است. بهترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی عبارتنداز:

یادگیری زبان انگلیسی

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

کتاب 4000 Essential English Words Book یکی از کاملترین کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی است. برای مشاهده آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی به سایت فراگیری رفته و روی منو زبان انگلیسی کلیک کنید. آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی بهترین مجموعه یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

 

چه تعداد لغت نیازه که بدونیم؟

با یادگیری 4000 لغت اصلی زبان شما به 95 درصد زبان تسلط پیدا می کنید. همین الان یادگیری 4000 لغت رو با فراگیری شروع کن.

بهترین روش یادگیری لغات انگلیسی چیست؟

یادکیری با استفاده از تصویر و صوت به صورت همزمان باعث به یادماندن طولانی لغات در ذهن مخاطب می شود.

چرا فراگیری برای یادگیری لغات انگلیسی؟

فراگیری لغات را به سریع ترین روش به شما می آموزد 🙂

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی مجموعه ای از مهمترین

4000 Essential English Words

4.4/5 (5 Reviews)

پاسخی بگذارید