4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی مجموعه ای از مهمترین لغات زبان انگلیسی است. با یادگیری ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی شما قادرخواهید بود تا بیش از ۹۰ مکالمات روزمره و فیلم ها را متوجه شوید. در بین تمام اموزش هایی که برای یادگیری لغت زبان انگلیسی است به جرات میتوان گفت که این مجموعه بهترین مجموعه در بین آن هاست. چند مزیت مجموعه آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی عبارتنداز:

 1. آموزش به صورت ویدیویی و تصویری
 2. تعریف هر کلمه به صورت مجزا
 3. مثالی از هر کلمه در جمله
 4. مرور ۲۰ لغت هر درس در یک داستان

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش اول

درحال بارگذاری...

بخش اول از آموزش ۴۰۰۰ کلمه ضروری شامل ۳۰ قسمت است. در بخش اول از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کمات بسیار مهم و پایه ای آشنا می شوید. برای یادگیری هرچه بهتر بخش اول از ۴۰۰۰ واژه ضروری نیاز است تا چندین بار هر قسمت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این کلمات، پرکاربردترین و مهم ترین لغات زبان انگلیسی هستند.

بعد از یادگیری بخش اول از آموزش ۴۰۰۰ واژه ضروری شما بسیاری از مکالمات پایه ای و ساده را درک خواهید کرد. همچنین به آموزش زبان انگلیسی ورود کرده و قدم مهمی را برخواهید داشت. روش آموزش بخش اول از ۴۰۰۰ کلمه ضروری به این صورت است که در ابتدا تلفظ صحیح لغت را یادمیگیرید. سپس با استفاده از تصویری مزتبط با لغت این کلمه همیشه در ذهن شما باقی خواهند ماند. سپس تعریفی از لغت را یادمیگیرید. در ادامه کاربرد آن لغت در جمله بیان می شود.

سعی کنید در آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی با دقت کافی هر لغت را یادبگیرید. سپس به قسمت بعدی بروید. تا یک بخش را به صورت کامل یاد نگرفته اید به بخش بعدی نروید. با استفاده از این روش تضمین می شود که شما ۴۰۰۰ واژه ضروری را به بهترین نحو یادبگیرید.

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش دوم

درحال بارگذاری...

بخش دوم از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی نیز شامل ۳۰ قسمت است. این بخش شامل کلمات حرفه ای تر و بسیار مهم است. بعد از یادگیری کامل بخش اول از ۴۰۰۰ واژه ضروری، بخش دوم را شروع کنید. نکته بسیار مهم در آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی تکرار مداوم آن هاست. به این صورت که بعد از اتمام هر بخش سعی کنید چندین بار این بخش را دوره کنید.

با یادگیری بخش دوم از ۴۰۰۰ کلمه ضروری شما مکالمات روان و ساده را به صورت کامل خواهید فهمید. سعی کنید این آموزش های را با نهایت دقت مشاهده کنید. بعد از یادگیری هر لغت سعی کنید آن را به ذهن سپرده و استفاده کنید. علاوه بر یادگیری معنی لغت کاربرد آن در جمله نیز بیان می شود.

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش سوم

درحال بارگذاری...

در بخش سوم از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی ، لغات سخت تر و بسیار مهم آموزش داده می شود. برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین قسمت ها فراگیری لغات است. با توجه به تعداد زیاد لغات زبان انگلیسی امکان فراگیری تمام آن ها وجود ندارد.

یکی از بهترین مجموعه ها برای یادگیری لغات زبان انگلیسی، آموزش ۴۰۰۰ کلمه ضروری است. سعی کنید تا با استفاده صحیح از این مجموعه لغات را به ذهن بسپارید. همواره توجه داشته باشید تا قبل از اینکه به کلمات هر بخش مسلط نشده اید به بخش بعدی وارد نشوید.

بعد از فراگیری لغات این بخش شما قادرید تا درک بهتری از جملات زبان انگلیسی داشته باشد. این مجموعه با روش اصولی تدرسی شده است. در نتیجه بعد از فراگیری هرقسمت سطح زبان انگلیسی شما ارتقا میابد. و به همین خاطر مطالب انگلیسی را بهتر درک خواهید کرد.

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش چهارم

درحال بارگذاری...

در بخش چهارم از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کلمات پیشرفته تری آشنا خواهید شد. روش آموزش ۴۰۰۰ کلم زبان انگلیسی با استفاده از تصویر است. همگام با مثالی از هر لغت در جمله تصویری از آن نیز نمایش داده می شود.

سعی کنید تا تصویر هر لغت را به همراه تلفظ آن به خوبی در ذهن بسپارید. تمامی ۴۰۰۰ واژه ضروری با روش اصولی آموزش داده شده است. به هیچ عنوان از مطالب غیر انگلیسی استفاده نشده است.

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش پنجم

درحال بارگذاری...

بعد از یادگیری هر ۴ بخش قبلی نوبت این قسمت می رسد. در بخش پنجم از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کلمات پیشرفته تری آشنا می شوید. توجه داشته باشید که در آخر هر قسمت یک داستان وجود دارد. در این داستان تمامی کلمات آن قسمت استفاده شده است. که شما با کاربرد کلمات بهتر آشنا شوید.

تمامی این ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی با دقت انتخاب شده اند. درنتیجه شما ۴۰۰۰ کلمه ضروری که در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارد را فراخواهید گرفت.

آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش ششم

قسمت آخر از آموزش از آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی شامل کلمات فوق پیشرفته است. با یادگیری این لغات شما قادرید تا بیش از ۹۵ درصد از مطالب انگلیسی را به خوبی درک کرده و متوجه شوید. تمامی لغات به صورت ویدیویی و با استفاده از لهجه آمریکایی آموزش داده می شود.

امیدواریم تا با استفاده از این مجموعه ارزشمند سطح زبان خود را به صورت چشم گیری ارتقا دهید.

 

خرید کتاب ۴۰۰۰ لغت ضروری انگلیسی

4000 لغت ضروری

شما می توانید به همراه آموزش های ویدیویی کتاب ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی را نیز خریداری کنید. توجه داشته باشید که آموزش های ویدیویی به تنهایی کافی است و نیازی به کتاب نیست. درنتیجه با تمرکز بر روی آموزش های ویدیویی و تکرار آن ها می توانید به ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. مزایا یادگیری لغات با استفاده از ویدیوهای آموزشی سایت فراگیری عبارتنداز:

 1. آموزش سریع تر لغات زبان انگلیسی
 2. یادگیری ساده تر
 3. یادگیری با لذت بیشتر
 4. ماندگاری بیشتر لغات در ذهن
 5. ایجاد ارتباط بین لغات و تصاویر

ترجمه کتاب ۴۰۰۰ واژه

 

ترجمه کتاب ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی را می توانید در سایت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که ترجمه این لغت به فارسی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما در صورتی که معنی هر کلمه را متوجه نشدید بایستی چندین بار تعریف انگلیسی آن را بررسی کنید. سپس در آخر ترجمه فارسی آن را مشاهده کنید. ترجمه های موجود در بازار برای این لغات اصلا توصیه نمی شود. دلایل استفاده از معانی انگلیسی عبارتند از:

 • یادگیری ساده تر لغات
 • درک مفهوم کامل لغات
 • یادگیری اصولی لغات
 • ماندگاری طولانی در ذهن

لغات ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

4000 لغت ضروری

 

یکی از روش های نادرست یادگیری ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی ، آموزش آن با استفاده از ترجمه فارسی آن هاست. برای یادگیری یک لغت به صورت کامل در ابتدا می بایست تلفظ آن را فرابگیرید. سپس با استفاده از تعریف آن به زبان انگلیسی معنی آن را یادخواهید گرفت. در ادامه می بایست کاربرد آن لغت را در جمله فرابگیرید. دلایل استفاده نکردن از ترجمه های فارسی لغات عبارتنداز :

 1. کاهش ماندگاری لغات در ذهن
 2. ترجمه ها کامل نیستند
 3. عدم دریافت مفهوم لغات
 4. فراموشی سریع معانی

۴۰۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی

4000 لغت ضروری

سعی کنید همیشه برای یادگیری ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. با این روش شما علاوه بر یادگیری آن کلمه چندین لغت دیگر نیز یاد میگیرید. همچنین این روش آموزش به شما امکان این را می دهد که به زبان انگلیسی فکر کرده و همه چیز را ترجمه نکنید. در بسیاری از سایت ها و منابع مشاهده میکنید که این کتاب را به فارسی ترجمه کردند. این کار بسیار اشتباه است. بهترین دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی عبارتنداز:

۵۰۴ لغت ضروری

4000 لغت ضروری

 

مجموعه آموزش ۵۰۴ لغت ضروری نیز یکی دیگر از مجموعه های ارزشمند در آموزش زبان انگلیسی است.

برای مشاهده مجموعه آموزش ۴۰۰۰ لغت ضروری زبان انگلیسی کافی است تا به سایت Faragiri.com بروید سپس از قسمت آموزش زبان انگلیسی Meaning و Vocabulary را انتخاب نمایید.

۴.۳/۵ (۴ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید