آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بدون فراموشی و به صورت کاملا ویدیویی. درک بالای 100% از مکالمات و فیلم ها با آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی .

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش اول

درحال بارگذاری...

بخش اول از آموزش شامل 30 قسمت است. در بخش اول از آموزش شما با کمات بسیار مهم و پایه ای آشنا می شوید. برای یادگیری هرچه بهتر بخش اول از 504 لغت ضروری ضروری نیاز است تا چندین بار هر قسمت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این کلمات، پرکاربردترین و مهم ترین لغات زبان انگلیسی هستند.

بعد از یادگیری بخش اول آموزش شما بسیاری از مکالمات پایه ای و ساده را درک خواهید کرد. همچنین به آموزش زبان انگلیسی ورود کرده و قدم مهمی را برخواهید داشت. روش آموزش بخش اول از 504 لغت ضروری به این صورت است که در ابتدا تلفظ صحیح لغت را یادمیگیرید. سپس با استفاده از تصویری مزتبط با لغت این کلمه همیشه در ذهن شما باقی خواهند ماند. سپس تعریفی از لغت را یادمیگیرید. در ادامه کاربرد آن لغت در جمله بیان می شود.

سپس به قسمت بعدی بروید. تا یک بخش را به صورت کامل یاد نگرفته اید به بخش بعدی نروید. با استفاده از این روش تضمین می شود که شما 504 لغت ضروری ضروری را به بهترین نحو یادبگیرید.

.آموزش بخش اول 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش دوم

درحال بارگذاری...

بخش دوم از آموزش نیز شامل 30 قسمت است. این بخش شامل کلمات حرفه ای تر و بسیار مهم است. بعد از یادگیری کامل بخش اول، بخش دوم را شروع کنید. نکته بسیار مهم در آموزش لغات تکرار مداوم آن هاست. به این صورت که بعد از اتمام هر بخش سعی کنید چندین بار این بخش را دوره کنید.

با یادگیری بخش دوم  شما مکالمات روان و ساده را به صورت کامل خواهید فهمید. سعی کنید این آموزش های را با نهایت دقت مشاهده کنید. بعد از یادگیری هر لغت سعی کنید آن را به ذهن سپرده و استفاده کنید. علاوه بر یادگیری معنی لغت کاربرد آن در جمله نیز بیان می شود.

.آموزش بخش دوم 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش سوم

درحال بارگذاری...

در بخش سوم  لغات سخت تر و بسیار مهم آموزش داده می شود. برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین قسمت ها فراگیری لغات است. با توجه به تعداد زیاد لغات زبان انگلیسی امکان فراگیری تمام آن ها وجود ندارد.

سعی کنید تا با استفاده صحیح از این مجموعه لغات را به ذهن بسپارید. همواره توجه داشته باشید تا قبل از اینکه به کلمات هر بخش مسلط نشده اید به بخش بعدی وارد نشوید.

بعد از فراگیری لغات این بخش شما قادرید تا درک بهتری از جملات زبان انگلیسی داشته باشد. این مجموعه با روش اصولی تدرسی شده است. در نتیجه بعد از فراگیری هرقسمت سطح زبان انگلیسی شما ارتقا میابد. و به همین خاطر مطالب انگلیسی را بهتر درک خواهید کرد.

آموزش بخش سوم 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش چهارم

درحال بارگذاری...

در بخش چهارم شما با کلمات پیشرفته تری آشنا خواهید شد. روش آموزش 4000 کلم زبان انگلیسی با استفاده از تصویر است. همگام با مثالی از هر لغت در جمله تصویری از آن نیز نمایش داده می شود.

سعی کنید تا تصویر هر لغت را به همراه تلفظ آن به خوبی در ذهن بسپارید. تمامی لغات با روش اصولی آموزش داده شده است. به هیچ عنوان از مطالب غیر انگلیسی استفاده نشده است.

آموزش بخش چهارم 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش پنجم

درحال بارگذاری...

بعد از یادگیری هر 4 بخش قبلی نوبت این قسمت می رسد. در بخش پنجم از آموزش شما با کلمات پیشرفته تری آشنا می شوید. توجه داشته باشید که در آخر هر قسمت یک داستان وجود دارد. در این داستان تمامی کلمات آن قسمت استفاده شده است. که شما با کاربرد کلمات بهتر آشنا شوید.

آموزش بخش پنجم 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی بخش ششم

درحال بارگذاری...

قسمت آخر از آموزش شامل کلمات فوق پیشرفته است. با یادگیری این لغات شما قادرید تا بیش از 95 درصد از مطالب انگلیسی را به خوبی درک کرده و متوجه شوید. تمامی لغات به صورت ویدیویی و با استفاده از لهجه آمریکایی آموزش داده می شود.

امیدواریم تا با استفاده از این مجموعه ارزشمند سطح زبان خود را به صورت چشم گیری ارتقا دهید.

آموزش بخش ششم 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

خرید کتاب آموزش 504 لغت ضروری انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

توجه داشته باشید که آموزش های ویدیویی به تنهایی کافی است و نیازی به کتاب نیست. درنتیجه با تمرکز بر روی آموزش های ویدیویی و تکرار آن ها می توانید به لغات زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. بهترین روش یادگیری لغات آموزش ویدیویی واژگان است.

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی ویدیویی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

ترجمه این کتاب را می توانید در سایت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که ترجمه این لغت به فارسی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما در صورتی که معنی هر کلمه را متوجه نشدید بایستی چندین بار تعریف انگلیسی آن را بررسی کنید. سپس در آخر ترجمه فارسی آن را مشاهده کنید. برای آموزش زبان انگلیسی میتوانید از آموزش های سایت فراگیری به صورت رایگان استفاده کنید. برای مطالعه مقاله آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی نیز می توانید در سایت فراگیری آن را مطالعه کنید.

لغات ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

یکی از روش های نادرست آموزش لغات، آموزش آن با استفاده از ترجمه فارسی آن هاست. برای یادگیری یک لغت به صورت کامل در ابتدا می بایست تلفظ آن را فرابگیرید. سپس با استفاده از تعریف آن به زبان انگلیسی معنی آن را یادخواهید گرفت. در ادامه می بایست کاربرد آن لغت را در جمله فرابگیرید.

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی با ترجمه فارسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

سعی کنید همیشه برای آموزش لغات از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. با این روش شما علاوه بر یادگیری آن کلمه چندین لغت دیگر نیز یاد میگیرید. همچنین این روش آموزش به شما امکان این را می دهد که به زبان انگلیسی فکر کرده و همه چیز را ترجمه نکنید.

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش 504 لغت ضروری زبان انگلیسی

 

کتاب 504 Absolutely Essential Words یکی از پرطرفدارترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشد. علاوه بر یادگیری لغت آموزش گرامر زبان انگلیسی نیز یکی دیگر از مهمترین مراحل آموزش زبان انگلیسی است. برای مطالعه روش کامل یادگیری زبان انگلیسی بایستی مقاله آموزش زبان انگلیسی را در سایت فراگیری مطالعه کنید.
4000 Essential English Words

5/5 (3 Reviews)

پاسخی بگذارید