504 لغت ضروری زبان انگلیسی

۵۰۴ لغت ضروری یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی است . برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهمترین گام ها یادگیری ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی است.

مجموعه ۵۰۴ لغت ضروری شامل لغاتی است که بیشترین استفاده را در زبان انگلیسی دارند. با بررسی تعداد زادی مجله، کتاب، فیلم، مکالمه و … این کلمات انتخاب شده اند.

مجموعه ۵۰۴ لغت ضروری شامل شش قسمت است. هر قسمت شامل ۳۰ بخش است. که در هر بخش ۲۰ کلمه آموزش داده می شود.

روش آموزش ۵۰۴ لغت ضروری ضروری در چهار مرحله انجام می شود:

  1. آموزش تلفظ کلمات به صورت صحیح توسط افراد آمریکایی
  2. آموزش معنی لغات به زبان انگلیسی و قابل فهم
  3. کاربرد لغت در یک جمله
  4. آموزش هر ۲۰ لغت در یک داستان

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش اول

درحال بارگذاری...

بخش اول از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری شامل ۳۰ قسمت است. در بخش اول از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری شما با کمات بسیار مهم و پایه ای آشنا می شوید. برای یادگیری هرچه بهتر بخش اول از ۵۰۴ لغت ضروری ضروری نیاز است تا چندین بار هر قسمت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این کلمات، پرکاربردترین و مهم ترین لغات زبان انگلیسی هستند.

بعد از یادگیری بخش اول از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری ضروری شما بسیاری از مکالمات پایه ای و ساده را درک خواهید کرد. همچنین به آموزش زبان انگلیسی ورود کرده و قدم مهمی را برخواهید داشت. روش آموزش بخش اول از ۵۰۴ لغت ضروری به این صورت است که در ابتدا تلفظ صحیح لغت را یادمیگیرید. سپس با استفاده از تصویری مزتبط با لغت این کلمه همیشه در ذهن شما باقی خواهند ماند. سپس تعریفی از لغت را یادمیگیرید. در ادامه کاربرد آن لغت در جمله بیان می شود.

سعی کنید در آموزش ۵۰۴ لغت ضروری با دقت کافی هر لغت را یادبگیرید. سپس به قسمت بعدی بروید. تا یک بخش را به صورت کامل یاد نگرفته اید به بخش بعدی نروید. با استفاده از این روش تضمین می شود که شما ۵۰۴ لغت ضروری ضروری را به بهترین نحو یادبگیرید.

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش دوم

درحال بارگذاری...

بخش دوم از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری نیز شامل ۳۰ قسمت است. این بخش شامل کلمات حرفه ای تر و بسیار مهم است. بعد از یادگیری کامل بخش اول از ۵۰۴ لغت ضروری ضروری، بخش دوم را شروع کنید. نکته بسیار مهم در آموزش ۵۰۴ لغت ضروری تکرار مداوم آن هاست. به این صورت که بعد از اتمام هر بخش سعی کنید چندین بار این بخش را دوره کنید.

با یادگیری بخش دوم از ۵۰۴ لغت ضروری شما مکالمات روان و ساده را به صورت کامل خواهید فهمید. سعی کنید این آموزش های را با نهایت دقت مشاهده کنید. بعد از یادگیری هر لغت سعی کنید آن را به ذهن سپرده و استفاده کنید. علاوه بر یادگیری معنی لغت کاربرد آن در جمله نیز بیان می شود.

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش سوم

درحال بارگذاری...

در بخش سوم از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری ، لغات سخت تر و بسیار مهم آموزش داده می شود. برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین قسمت ها فراگیری لغات است. با توجه به تعداد زیاد لغات زبان انگلیسی امکان فراگیری تمام آن ها وجود ندارد.

یکی از بهترین مجموعه ها برای یادگیری لغات زبان انگلیسی، آموزش ۵۰۴ لغت ضروری است. سعی کنید تا با استفاده صحیح از این مجموعه لغات را به ذهن بسپارید. همواره توجه داشته باشید تا قبل از اینکه به کلمات هر بخش مسلط نشده اید به بخش بعدی وارد نشوید.

بعد از فراگیری لغات این بخش شما قادرید تا درک بهتری از جملات زبان انگلیسی داشته باشد. این مجموعه با روش اصولی تدرسی شده است. در نتیجه بعد از فراگیری هرقسمت سطح زبان انگلیسی شما ارتقا میابد. و به همین خاطر مطالب انگلیسی را بهتر درک خواهید کرد.

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش چهارم

درحال بارگذاری...

در بخش چهارم از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کلمات پیشرفته تری آشنا خواهید شد. روش آموزش ۴۰۰۰ کلم زبان انگلیسی با استفاده از تصویر است. همگام با مثالی از هر لغت در جمله تصویری از آن نیز نمایش داده می شود.

سعی کنید تا تصویر هر لغت را به همراه تلفظ آن به خوبی در ذهن بسپارید. تمامی ۵۰۴ لغت ضروری ضروری با روش اصولی آموزش داده شده است. به هیچ عنوان از مطالب غیر انگلیسی استفاده نشده است.

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش پنجم

درحال بارگذاری...

بعد از یادگیری هر ۴ بخش قبلی نوبت این قسمت می رسد. در بخش پنجم از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی شما با کلمات پیشرفته تری آشنا می شوید. توجه داشته باشید که در آخر هر قسمت یک داستان وجود دارد. در این داستان تمامی کلمات آن قسمت استفاده شده است. که شما با کاربرد کلمات بهتر آشنا شوید.

تمامی این ۵۰۴ لغت ضروری با دقت انتخاب شده اند. درنتیجه شما ۵۰۴ لغت ضروری که در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارد را فراخواهید گرفت.

آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی بخش ششم

درحال بارگذاری...

قسمت آخر از آموزش از آموزش ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی شامل کلمات فوق پیشرفته است. با یادگیری این لغات شما قادرید تا بیش از ۹۵ درصد از مطالب انگلیسی را به خوبی درک کرده و متوجه شوید. تمامی لغات به صورت ویدیویی و با استفاده از لهجه آمریکایی آموزش داده می شود.

امیدواریم تا با استفاده از این مجموعه ارزشمند سطح زبان خود را به صورت چشم گیری ارتقا دهید.

 

خرید کتاب ۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی

504 لغت ضروری

شما می توانید به همراه آموزش های ویدیویی کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی را نیز خریداری کنید. توجه داشته باشید که آموزش های ویدیویی به تنهایی کافی است و نیازی به کتاب نیست. درنتیجه با تمرکز بر روی آموزش های ویدیویی و تکرار آن ها می توانید به ۵۰۴ لغت ضروری ضروری زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.

آموزش زبان انگلیسی

 

ترجمه کتاب ۵۰۴ لغت ضروری را می توانید در سایت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که ترجمه این لغت به فارسی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شما در صورتی که معنی هر کلمه را متوجه نشدید بایستی چندین بار تعریف انگلیسی آن را بررسی کنید. سپس در آخر ترجمه فارسی آن را مشاهده کنید. برای آموزش زبان انگلیسی میتوانید از آموزش های سایت فراگیری به صورت رایگان استفاده کنید.

لغات ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

504 لغت ضروری

 

یکی از روش های نادرست یادگیری ۵۰۴ لغت ضروری ، آموزش آن با استفاده از ترجمه فارسی آن هاست. برای یادگیری یک لغت به صورت کامل در ابتدا می بایست تلفظ آن را فرابگیرید. سپس با استفاده از تعریف آن به زبان انگلیسی معنی آن را یادخواهید گرفت. در ادامه می بایست کاربرد آن لغت را در جمله فرابگیرید.

۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی با ترجمه فارسی

 

504 لغت ضروری

سعی کنید همیشه برای یادگیری ۵۰۴ لغت ضروری  از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید. با این روش شما علاوه بر یادگیری آن کلمه چندین لغت دیگر نیز یاد میگیرید. همچنین این روش آموزش به شما امکان این را می دهد که به زبان انگلیسی فکر کرده و همه چیز را ترجمه نکنید.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

504 لغت ضروری

 

علاوه بر یادگیری لغت آموزش گرامر زبان انگلیسی نیز یکی دیگر از مهمترین مراحل آموزش زبان انگلیسی است.

۵/۵ (۲ Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید