آموزش ساخت بازی با Unity

آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی در کمتر از 2 هفته به صورت کاملا رایگان. یادگیری ساخت بازی با Unity بسیار ساده است. تنها لازم است تا روش صحیح آن را بدانید. در این مقاله رازهای شگفت انگیز یادگیری ساخت بازی با Unity را به شما میگیم. با استفاده از نرم افزار قدرتمند Unity قادر خواهید بود تا یک بازی کامل را از ابتدا تا انتها بسازید. این نرم افزار امکان ایجاد اجسام سه بعدی را به همراه امکان تبدیل ان به یک بازی کامل را به شما می دهد.

آموزش هر تخصصی نیازمند یک روند اصولی است. آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی نیز دارای مسیر یادگیری است. در این مقاله بهترین روش یادگیری ساخت بازی با Unity را برای شما بیان میکنیم. با استفاده از این آموزش ها شما قادرید تا یک بازی را از ابتدا تا انتها مدیریت کرده و ایجاد نمایید.

درصورتی که میخواهید به صورت کامل به زبان انگلیسی مسلط شوید حتما مقاله روبرو را به صورت کامل مشاهده کنید. آموزش زبان انگلیسی  به صورت آنلاین.

محتوا آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی :

با مطالعه کامل این صفحه و مشاهده ویدیوها به صورت کامل قول میدهیم در آخر به موارد زیر در آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی دست پیداکنید:

 1. رازهای شگفت انگیز آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی را می آموزید.
 2. با روش 2019 یادگیری ساخت بازی با Unity آشنا خواهید شد.
 3. به صورت رایگان در کمتر از 2 هفته ساخت بازی با Unity را خواهید آموخت.
 4. بعد از 3 ماه تبدیل به یکی از بهترین طراحان بازی خواهید شد.
 5. در صورت یادگیری طبق مراحل کسب درآمد خوبی از طراحی بازی خواهید داشت.

در ادامه گام های آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی را مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد. سعی کنید تا طبق روال گفته شده آموزش ها را پیش بروید. یادگیری ساخت بازی با Unity تنها در 1 مرحله انجام می شود. با استفاده از این آموزش شما قادر به ساخت یک بازی برای انواع پلتفرم ها هستید. توجه داشته باشید که نرم افزار Unity یک نرم افزار ساخت بازی دوبعدی و سه بعدی مخصوص تمام دستگاه ها می باشد.

آموزش Unity

درحال بارگذاری...

برای فراگیری ساخت بازی با Unity به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه ساخت ویدیو و Game را انتخاب نمایید.

آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی که قدرتمندترین نرم افزار ساخت بازی می باشد. برای ساخت بازی نیاز است تا شما با مفاهیم سه بعدی و همچنین افکت های آن اشنایی کاملی داشته باشید. برای ساخت یک بازی نیاز به ایجاد محیط سه بعدی و ابجکت های ان می باشد. در این دوره آموزشی نحوه کار با امکانات نرم افزار Unity برای ایجاد محیط و کاراکتر را به همراه استخوان بندی ان فرامیگیرید. درج متریال ها و نورپردازی نیز بخش دیگری از این آموزش است. در پایان با ساخت پروژه بازی تمامی آنچه در ساخت بازی با نرم افزار یونیتی را نیاز دارید را فرامیگیرید. نرم افزار یونیتی یک نرم افزار قدرتمند برای ساخت بازی سه بعدی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع بازی ها را برای انواع پلتفرم ها ایجاد کنید. مباحثی که در دوره آموزش Unity می آموزید عبارتنداز:

 • آشنایی با نرم افزار Unity
 • نحوه مدل سازی در نرم افزار یونیتی
 • درج متریال بر روی اجسام
 • نور پردازی و حرکت دوربین
 • استخوان بندی کاراکترها
 • ساخت یک بازی کامل
 • ایجاد خروجی از پروژه

آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی

آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی

برای فراگیری ساخت بازی با Unity به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه ساخت ویدیو و Game را انتخاب نمایید.

امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش میزان استفاده از گوشی های همراه و کامپیوتر صنعت بازی به یکی از پول سازترین صنعت ها تبدیل شده است. با استفاده از کسب تخصص بازی سازی می توانید بازی خود را با ایده های ذهنی خود ایجاد کرده و در مارکت های مختلف جهت فروش بزارید. سعی کنید در این راه با یادگیری آموزش های به روز و با کیفیت تخصص بازی سازی را با استفاده از نرم افزار قدرتمند Unity فرا بگیرید. مزیت های آموزش ساخت بازی با نرم افزار Unity عبارتنداز:

 1. ساخت بازی های دوبعدی و سه بعدی
 2. ایجاد خروجی در انواع فرمت ها
 3. تهییه خروجی برای کامپیوتر و موبایل
 4. ساخت ساده بازی
 5. محیط ساخت اجسام سه بعدی

آموزش ساخت بازی اندروید

با استفاده از نرم افزار Unity قادر به ساخت بازی برای انواع پلتفرم ها از جمله اندروید نیز هستید. با فروش بازی خود برای کاربران اندرویدی می توانید درآمد خوبی از این طریق کسب کنید. همواره سعی کنید تا در بازی های خود ایده های جدید را استفاده کرده تا برای مخاطبین جذابیت داشته باشد. پرفروش ترین بازی های موبایل دارای بهترین ایده و گرافیک هستند. سعی کنید از گرافیک بازی غافل نشده و همواره از بهترین طراحی ها استفاده کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

تمام آموزش های سایت فراگیری به زبان انگلیسی می باشد. یادگیری در سایت فراگیری به صورت آموزش آنلاین می باشد. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارید می توانید با مطالعه مقاله آموزش زبان انگلیسی در کمتر از 6 ماه و به صورت کاملا تضمینی آموزش زبان انگلیسی را به صورت رایگان بیاموزید. آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی نیز به زبان انگلیسی می باشد که نیاز به آشنایی شما با زبان انگلسیس دارد. البته زبان این آموزش ها به زبان انگلیسی ساده و روان است. امیدوارریم تا با استفاده از آموزش های سایت بتوانید هر تخصصی که مد نظر دارید را در کمترین زمان بیاموزید.

سایت فراگیری مرجع کاملی از ویدیو های آموزشی به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید به دنیایی از آموزش های ویدیویی به صورت رایگان دسترسی دارید. همواره سعی کنید تا با استفاده از آموزش های به روز و با کیفیت اطلاعات و تخصص خود را افزایش داده و با استفاده از ان ها کسب درآمد داشته باشید. سایت فراگیری تضمین می کند تا با استفاده از آموزش های ویدیویی طبق روال گفته شده قادرید تا هر مهارتی را به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن بیاموزید. دسته بندی های آموزشی سایت عبارتند از:

 1. آموزش زبان انگلیسی
 2. یادگیری طراحی گرافیک
 3. یادگیری ساخت ویدیو
 4. یادگیری طراحی سایت
 5. فراگیری ساخت نرم افزار
 6. کسب مهارت های آی تی
 7. آموزش دیجیتال مارکتینگ
 8. آموزرش نرم افزارهای رشته های مهندسی
 9. یادگیری بدنسازی
 10. یادگیری گیتار
 11. فراگیری رانندگی
 12. یادگیری آشپزی
 13. آموزش ساخت بازی با Unity به زبان انگلیسی

پاسخی بگذارید