آموزش ایندیزاین

آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی در کمتر از 2 هفته به صورت کاملا رایگان. یادگیری ایندیزاین بسیار ساده است. بایستی تا روش صحیح آن را بدانید. در این مقاله رازهای شگفت انگیز یادگیری ایندیزاین را به شما میگیم. نرم افزار ایندیزاین یکی از قدرتمندترین نرم افزار شرکت ادوبی است. نرم افزار ایندیزاین بهترین نرم افزار جهتایجاد انواع Document و کتاب و مجله است. این نرم افزار قدرتمند شما را قادر می سازد تا به صطراحی بروشور، مجله و کتاب بپردازید.

برای یادگیری هر نرم افزار کامپیوتری یک روند یادگیری وجود دارد. آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی نیز دارای مسیر یادگیری است. در این مقاله بهترین روش یادگیری ایندیزاین را برای شما بیان میکنیم. ویدیوهای آموزشی سایت فراگیری به زبان انگلیسی می باشد در صورت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی می توانید مقاله آموزش زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

محتوا آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی :

با مطالعه کامل این صفحه و مشاهده ویدیوها به صورت کامل قول میدهیم در آخر به موارد زیر دست پیداکنید:

 1. رازهای شگفت انگیز آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی را می آموزید.
 2. با روش 2019 یادگیری ایندیزاین آشنا خواهید شد.
 3. به صورت رایگان در کمتر از 2 هفته ایندیزاین را خواهید آموخت.
 4. بعد از 3 ماه تبدیل به یکی از بهترین طراحان مجله خواهید شد.
 5. در صورت یادگیری طبق مراحل کسب درآمد خوبی از طراحی مجله و بروشور خواهید داشت.

در ادامه گام های آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی را مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد. سعی کنید تا طبق روال گفته شده آموزش ها را پیش بروید. یادگیری ایندیزاین در 7 مرحله انجام می شود. در هر دوره آموزشی بخشی از نرم افزار، مفاهیم و یا تکنیک های ساخت مجله، بروشور و کتاب بیان می شود.

ورود به آموزش نرم افزار ایندیزاین

درحال بارگذاری...

برای یادگیری ایندیزاین به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه طراحی گرافیک و Adobe Indesign را انتخاب نمایید.

آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی از صفر آغاز شده و شما می توانید از ساده ترین مطالب یادگیری را شروع کنید. در این دوره آموزشی می آموزید چطور با قسمت های مختلف نرم افزارکار کنید. با پنل ها و دستورات ویرایشی در منو اشنا می شوید. همچنین کاربرد هر ابزار را فرامیگیرید. در انتها این دوره قادر خواهید بود تا به ساخت فایل پرداخته و آن راویرایش کنید. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی نداشته و آموزش از صفر شروع می شود. برخی از مطالب که در این دوره آموزشی می اموزید عبارتنداز:

 1. آشنایی با نرم افزار ایندیزاین
 2. ساخت پروژه در نرم افزار
 3. یادگیری پنل های نرم افزار
 4. آموزش دستورات ویرایشی
 5. فراگیری کار با ایزار های نرم افزار

آموزش جامع ایندیزاین

درحال بارگذاری...

برای یادگیری ایندیزاین به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه طراحی گرافیک و Adobe Indesign را انتخاب نمایید.

در این دوره آموزشی هرآنچه در نرم افزار ایندیزاین به ان نیاز دارید را فرامیگیرید. کار با Master Page ها و همچنین وارد کردن انواع فایل ها بخشی از این دوره آموزشی است. همچنین درج متون را به صورت پیشرفته در این ویدیوها فرامیگیرید. درآخر می توانید فایل خود را با انواع خروجی ها Export کنید. خروجی مخصوص چاپ یا PDF برخی از انواع خروجی ها در نرم افزار ایندیزاین هستند. مباحثی که در این مجموعه آموزشی می آموزید عبارتنداز:

 • ساخت Document
 • کار با masterPage ها
 • وارد کردن تصاویر
 • آموزش وارد کردن متون در ایندیزاین
 • خروجی مخصوص چاپ
 • خروجی در فرمت های مختلف

دانلود آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی

آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی

برای یادگیری ایندیزاین به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه طراحی گرافیک و Adobe Indesign را انتخاب نمایید.

مشاهده آموزش ها در سایت فراگیری به صورت کاملا رایگان است. در صورت نیاز به دانلود آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی به همراه زیرنویس انگلیسی می توانید مجموعه را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که آموزش ها به زبان انگلیسی بوده و بهترین مجموعه آموزش ها در سایت قرارگرفته شده است. در صورتی که طبق روند گفته شده پیش بروید تضمین می شود در کمتر از 2 هفته به نرم افزار ایندیزاین تسلط کامل پیدا کنید.

indesign آموزش فارسی

آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی

برای یادگیری ایندیزاین به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه طراحی گرافیک و Adobe Indesign را انتخاب نمایید.
آموزش های فراوانی به زبان فارسی وجود دارد که اصلا توصیه نمی شود. همواره سعی کنید برای یادگیری هرتخصصی از آموزش های به روز و با کیفیت استفاده نمایید. آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی در دو دوره آموزشی انجام شده که در آخر شما قادرید تا به صورت کامل با نرم افزار کار کرده و انواع بروشور، کاتالوگف مجله و یا کتاب را طراحی نمایید.

آموزش رایگان زبان انگلیسی

تمام آموزش های سایت به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارید می توانید با مطالعه مقاله آموزش زبان انگلیسی در کمتر از 6 ماه به صورت 100% تضمینی زبان انگلیسی را  رایگان بیاموزید. آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی نیز به زبان انگلیسی می باشد که نیاز به آشنایی شما با زبان انگلسیس دارد. البته زبان این آموزش ها به زبان انگلیسی ساده است. امیدوارریم تا با استفاده از آموزش های سایت بتوانید هر تخصصی که مد نظر دارید را بیاموزید.

سایت فراگیری مرجع کاملی از فیلم های آموزشی به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید به دنیایی از آموزش رایگان دسترسی خواهید داشت. همواره سعی کنید تا با استفاده از آموزش های به روز و با کیفیت معلومات خود را افزایش داده و با استفاده از ان ها کسب درآمد داشته باشید. سایت فراگیری تضمین می کند تا با استفاده از آموزش های ویدیویی طبق روال گفته شده قادرید تا هر مهارتی را به سادگی بیاموزید. دسته بندی های آموزشی سایت عبارتند از:

 1. آموزش زبان انگلیسی
 2. یادگیری طراحی گرافیک
 3. یادگیری ساخت ویدیو
 4. یادگیری طراحی سایت
 5. آموزش ساخت نرم افزار
 6. کسب مهارت های آی تی
 7. آموزش دیجیتال مارکتینگ
 8. آموزرش نرم افزارهای رشته های مهندسی
 9. یادگیری بدنسازی
 10. یادگیری گیتار
 11. یادگیری رانندگی
 12. یادگیری آشپزی
 13. آموزش ایندیزاین به زبان انگلیسی