آموزش لغات زبان انگلیسی

آموزش لغات زبان انگلیسی بدون فراموشی با استفاده از بهترین روش سال 2019 را با هم بررسی میکنیم . بسیاری از ما تعداد زیادی لغت را در سال های گذشته یادگرفته ایم که بیشتر آن ها را فراموش کرده ایم. این امر به دلیل استفاده از روش نادرست یادگیری بوده است. با استفاده از منابع سایت فراگیری بیشتر از 100000 لغت پرکاربرد زبان انگلیسی را بدون فراموشی خواهید آموخت. بعد از یادگیری تلفظ لغات، نوبت به آن می رسد که معنی و مفهوم عبارات را متوجه شوید. در زبان انگلیسی برای درک مطلب نباید عبارت را کلمه به کلمه معنی کرد. بسیاری از عبارات به صورت یکجا یک مفهوم را میرسانند. قبل از شروع آموزش لغات زبان انگلیسی حتما مقاله آموزش زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

پنج مرحله برای آموزش لغات زبان انگلیسی

به صورت کلی عبارات زبان انگلیسی به پنج دسته تقسیم می شوند که عبارتند از : لغات – افعال دوجمله ای – اصطلاحات – اصطلاحات عامیانه – ضرب المثل ها. اگر به تمامی این ها تسلط پیدا کنید قادر خواهید بود تا هر متن و عبارت انگلیسی را به صورت کامل متوجه شوید.

آموزش Vocabulary در لغات زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

اولین قدم در آموزش لغات زبان انگلیسی ، یادگیری لغات انگلیسی می باشد. آموزش با تصویر و تلفظ بسیار ساده می شود. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری به صورت تصویری و صوتی بوده و شما به سادگی و در کمترین زمان لغات انگلیسی را فراخواهید گرفت.

لغات انگلیسی ممکن است اسم، فعل، صفت و یا … باشند که می بایست در هنگام آموزش لغات زبان انگلیسی به نوع آن دقت کنید. شناخت کلمه و کاربرد آن هم در یادگیری آسان تر آن کلمه و هم در ساخت جملات به شما کمک خواهد کرد. یکی از بهترین مجموعه های آموزش لغات آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی می باشد که در سایت فراگیری تمامی مجموعه به صورت ویدیویی قرار داده شده است.

با افزایش دایره لغت خود به صورت تدریجی قدرت شما در هر چهار مهارت زبان انگلیسی یعنی مهارت گفتاری، مهارت نوشتاری، مهارت شنیداری، مهارت خواندن افزایش میابد. توجه داشته باشید که ممکن است یک لغت انگلیسی دارای چندین معنی باشد که با توجه به کاربرد آن در جمله معنی یکتایی از آن استفاده می شود.

آموزش 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی

آموزش Phrasal Verbs در لغات زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

گام دوم در آموزش لغات زبان انگلیسی فراگیری افعال دو جمله ای است. معمولا افعال دوجمله ای از ترکیب verb + a preposition یا verb +adverb تشکیل می شود. برای یادگیری افعال دوجمله ای حتما نیاز است تا معنی ترکیب آن ها در کنار هم را یاد بگیرید. در زبان انگلیسی تعداد زیادی از این افعال دوجمله ای وجود دارد.

با فراگیری افعال دوجمله ای پرکاربرد می توانید بسیاری از عبارات را به خوبی متوجه شده و درک کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از این افعال دوجمله ای حاوی چندین معنی می باشند که می بایست متناسب با کاربرد آن ها در جمله معنی شوند. با یادگیری این افعال دوجمله ای زبان انگلیسی شما چندین سطح افزایش یافته و بسیاری از عبارات فیلم ها و متون را درک خواهید کرد.

آموزش افعال دوجمله ای

آموزش Idioms در لغات زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

قدم بعدی فراگیری اصطلاحات زبان انگلیسی است. در آموزش لغات زبان انگلیسی لازم است تا با بسیاری از اصطلات زبان انگلیسی آشنا شوید. در بسیاری از فیلم ها و موزیک هایی که به زبان انگلیسی هستند این اصطلاحات بسیار یافت می شوند.

در صورتی که معنی و مفهوم این اصطلاحات را بدانید می توانید مفهوم جملات را درک کنید. بسیاری از این اصطلاحات در کنار هم معنی واحدی را می دهند و لازم نیست به صورت کلمه به کلمه معنی شوند. با شناخت این اصطلاحات درک شما از بسیاری از فیلم ها و موزیک ها افزایش میابد. تعداد زیادی از این اصطلاحات در سایت فراگیری به صورت ویدیویی همراه با کاربرد آن ها آموزش داده شده است.

آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی

آموزش Slang در لغات زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

گام چهارم در آموزش لغات زبان انگلیسی یادگیری اصطلاحات آمیانه است. این اصطلاحات که در میان مردم رایج می شود و باتوجه به زمانی که در آن هستیم و سطح اجتماعی مردم کاربرد دارند. بهتر است تا این عبارات را در نوشتارها و گفتارهای رسمی به کار برده نشوند.

معنی این عبارات بسیار مختلف است و مککن است گاهی این کلمات مخفف یک عبارت باشند یا به صورت کنایه ای به کارگرفته شوند. تعدادی از مهمترین این عبارات در سایت فراگیری آموزش داده شده استو تمامی این آموزش ها به صورت ویدیویی بوده تا شما علاوه بر مشاهده نوشتار این عبارات با تلفظ و کاربد آن ها نیز آشنا شوید.

آموزش اصطلاحات آمیانه زبان انگلیسی

آموزش Proverb در لغات زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

گام نهایی در آموزش لغات زبان انگلیسی فراگیری ضرب المثل های زبان انگلیسی است. ین ضرب المثل ها معمولا داستانی دارند که برای یادگیری آن ها نیاز است تا داستان آن ها را بدانید. توجه داشته باشید که این عبارات را به هیچ وجه نباید به صورت کلمه به کلمه معنی کنید بلکه تمامی عبارت در کنار هم معنی و مفهوم واحدی را می رسانند.

ضرب المثل های زبان انگلیسی معمولا به صورت پاپ آپ ظاهر شده و شما میبایست آن ها را تشخیص داده و معنی و مفهوم آن ها را بدانید. تعداد زیادی ضرب المثل در زبان انگلیسی وجود دارد که مهم ترین آن ها در سایت فراگیری آموزش داده شده است. تمامی این آموزش ها به صورت ویدیویی بوده و در ذهن شما باقی می ماند.

آموزش ضرب المثل های زبان انگلیسی

آموزش لغات زبان انگلیسی با تصویر

برای آموزش لغات زبان انگلیسی روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از بهترین روش های آموزش لغات زبان انگلیسی آموزش توسط تصاویر است. با کنار هم قرار گرفتن تصویر مرتبط با کلمه و عبارت، ذهن شما یک ارتباط بین آن برقرار کرده و همین موضوع سبب یادگیری سریع تر و ماندگاری بیشتر آن عبارت می شود.

آموزش لغات زبان انگلیسی همراه با تلفظ و تصویر

تمامی آموزش های موجود برای آموزش لغات زبان انگلیسی در سایت فراگیری همراه با تلفظ استاندارد است. توجه داشته باشید، درصورتی که شما زبان انگلیسی را تنها با کتاب یاد بگیرید هیچگاه تلفظ آن را نشنیده و به صورت صحیح آن را فرانمیگیرید. همیشه تاکید میکنیم تا برای آموزش زبان انگلیسی از آموزش های ویدیویی استفاده کنید. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری به صورت ویدیویی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

لغات انگلیسی پرکاربرد

در زبان انگلیسی تعداد زیادی لغت، افعال دوجمله ای و اصطلاحات وجود داشته که یادگیری تمام آن ها امری ناممکن است. در نتیجه سایت فراگیری با جمع آوری مهم ترین و پرکاربردترین این عبارات آموزش لغات زبان انگلیسی را برای شما ساده تر میکند. همواره سعی کنید تا با یادگیری صحیح عبارات مهم زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید.

سایت فراگیری تضمین می کند تا در صورت استفاده صحیح و مداوم از آن یادگیری زبان انگلیسی برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. تعداد زیادی از افراد که آشنایی چندانی با زبان انگلیسی نداشتند با استفاده از این منابع به سطحی رسیده اند که تمامی موزیک ها و فیلم های زبان انگلیسی را به صورت کامل متوجه می شوند.

لغات انگلیسی با معنی و تلفظ

برای یادگیری یک عبارت نیاز است تا در ابتدا آن عبارت را به صورت کامل مشاهده کنید. سپس تلفظ آنرا چندین بار شنیده وسپس با صدای بلند تکرار کنید. در مرحله بعد از آموزش لغات زبان انگلیسی معنی و مفهوم آن را به زبان انگلیسی فرابگیرید. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری برای یادگیری لغات انگلیسی نیز به این صورت بوده و شما با تلفظ و معنی تمام آن ها آشنا می شوید.

برای به ذهن سپردن عبارات لازم است تا به صورت مداوم آن ها را تکرار کنید. تمامی ویدیوهای موجود در سایت فراگیری امکان خرید دارند که شما می توانید با پرداخت مبلغ کمی فایل ها را به همراه زیرنویس انگلیسی آن ها در کامپیوتر، تبلت یا موبایل خود داشته باشید.

آموزش لغات زبان انگلیسی به فارسی pdf

آموزش لغات زبان انگلیسی با استفاده از معنی فارسی آن روش بسیار نادرستی است. همواره سعی کنید در ایتدا معنی لغات را در دیکشنری های انگلیسی مانند لانگمن یا آکسفورد بررسی کنید و در صورتی که نتوانستید معنی آن را متوجه شوید به دیکشنری های فارسی رجوع کنید.

بسیاری از افراد فایل PDF از لغات انگلیسی به همراه معنی آن می سازند و این فایل را بارها و بارها مرور میکنند ولی تاثیری در ارتقا زبان انگلیسی خود نمیبینند. این امر بدین خاطر است که معنی لغات را به صورت اصولی و صحیح فرانگرفته اند. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری به صورت استاندارد و اصولی بوده که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

آموزش لغات پرکاربرد زبان انگلیسی + pdf

همان طور که گفته شد تعداد لغات زبان انگلیسی بسیار زیاد است که یادگیری تمامی آن ها ممکن نبوده و همواره بایستی سعی کنید تا مهم ترین و پرکاربردترین آن ها را فرا بگیرید. آموزش در چندین سطح طبقه بندی شده که می توانید در هر سطحی که باشید از آن ها استفاده کنید. برای آموزش لغات زبان انگلیسی کافی است تا این مراحل را فرابگیرید.

سطح مقدماتی آموزش

  • یادگیری لغات ایتدایی و ساده
  • آموزش با انیمیشن های ساده

سطح متوسط آموزش

  • آموزش با استفاده از تصویر
  • آموزش به همراه تلفظ صحیح آن ها

سطح پیشرفته

  • آموزش افعال دوجمله پرکاربرد
  • شناخت و کاربرد افعال دوجمله ای

سطح فوق پیشرفته

  • آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی
  • آموزش لغات پیشرفته

سطح کسب وکار

  • فراگیری ضرب المثل ها و عبارات پیشرفته
  • یادگیری اصطلاحات آمیانه زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

آموزش لغات زبان انگلیسی با استفاده از سایت فراگیری بسیار ساده می باشد. کافی است تا متناسب با سطح خودیادگیری زبان انگلیسی را با استفاده از ویدیوهای موجود در سایت آغاز کنید و شاهد پیشرفت خود در زبان انگلیسی باشید. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری به صورت استاندارد و باکیفیت بالا می باشد.

تمامی آموزش ها شماره بندی و طبقه بندی شده اند تا به سادگی به آموزش ها متناسب با خود دسترسی پیدا کنید. آموزش های موجود در سایت در گروه های Pronunciation – Meaning – All In One – Business – Exam – Media طبقه بندی شده که هر گروه حاوی چندین زیرگروه است.
4000 Essential English Words

3.7/5 (10 Reviews)

پاسخی بگذارید