آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی گام به گام با بهترین روش سال ۲۰۱۹ را با هم بررسی میکنیم. یادگیری زبان انگلیسی بسیار ساده است. به شرطی که روش صحیح آن را بشناسید. در این مقاله رازهای شگفت انگیز یادگیری زبان انگلیسی را به شما میگیم. میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا تسلط به زبان انگلیسی دارند چونکه از روش صحیح آموزشی استفاده کرده اند.

اکنون که در سال ۲۰۱۹ هستیم این روش بهترین و کارآمدترین روش آموزش زبان انگلیسی است. با استفاده از تکنیکی که در ادامه بیان خواهیم کرد از سطح صفر می توانید زبان انگلیسی را شروع کرده و کاملا مسلط به زبان انگلیسی شوید. توجه داشته باشید که تسلط کامل یعنی اینکه تمام فیلم های زبان انگلیسی اصلی را بصورت ۱۰۰% متوجه شوید.

سریع ترین روش آموزش زبان انگلیسی آموزش آن از طریق فیلم است. اما نه اینکه یک فیلم سینمایی یا انیمیشن را ببینید. اگر شما این روش را یک بار تست کرده باشید حتما فهمیده اید که نمیتوانید بیشتر از چند دقیقه از این روش استفاده کنید. این امر به این دلیل است که برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم باید شما به تمام قسمت های زبان انگلیسی تسلط پیدا کرده باشید. بعد از آن می توانید از طریق فیلم سینمایی دیدن، زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

محتوا آموزش زبان انگلیسی :

با مطالعه کامل این صفحه و مشاهده ویدیوها به صورت کامل در آخر به موارد زیر دست پیدا خواهید کرد:

 1. رازهای شگفت انگیز آموزش زبان انگلیسی را خواهید دانست.
 2. با روش ۲۰۱۹ یادگیری زبان انگلیسی آشنا می شوید.
 3. با بهترین سایت های یادگیری زبان انگلیسی آشنا می شوید.
 4. به صورت رایگان در کمتر از ۶ ماه زبان انگلیسی را می آموزید.
 5. درک ۱۰۰% فیلم های زبان اصلی.

در ادامه قصد داریم تا شما را با روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی آشنا کنیم. برای یادگیری به صورت کامل کافی است تا به ترتیب مراحل را پیش بروید. آموزش با روش ۲۰۱۹ در پنج قدم انجام می شود که بایستی به ترتیب آنها را انجام دهید تا نتیجه صددرصدی آموزش شما حاصل شود.

آموزش زبان انگلیسی از صفر

درحال بارگذاری...

اولین گام برای ورود به دنیای یادگیری زبان انگلیسی ، فراگیری لغات اساسی و جملات پرکاربرد و ساده است. توجه داشته باشید که یادگیری لغات اساسی زبان انگلیسی کمک بسیاری در شروع خواهد کرد. در سایت فراگیری مجموعه هایی برای شروع زبان آموزان فراهم شده است که با استفاده از آن می توانید به سادگی زبان را از صفر بیاموزید. در ادامه بهترین مجموعه های متناسب برای شروع یادگیری را معرفی میکنیم :

 1. فراگیری الفبای زبان
 2. یادگیری زبان برای کودکان
 3. رزتا استون لهجه آمریکایی

شروع یادگیری

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

درحال بارگذاری...

برای دسترسی به مجموعه کامل ویدیوهای آموزشی به آدرس اینترنتی Faragiri.com وارد شوید. سپس از منو بالای سایت و گروه زبان انگلیسی Pronunciation را انتخاب نمایید.

مهمترین و پایه ای ترین موضوع در یادگیری زبان انگلیسی، توانایی درست تلفظ کردن کلمات و عبارات می باشد. اگر شما تلفظ کلمات را به درستی یاد نگیرید هم در صحبت کردن و هم در فهمیدن مطالب با مشکل اساسی مواجه می شوید. برای یادگیری تلفظ کلمات ابتدا نیاز است که با IPA آشنا شده و نحوه ایجاد انواع صداها را در زبان انگلیسی بیاموزید.

یکی از بهترین سایت ها برای تقویت تلفظ زبان انگلیسی سایت YouGlish است. این سایت با جستجو عبارت مورد نظر در بین تعداد زیادی ویدیو چندین مثال را به شما نمایش می دهد. شما میتوانید با استفاده از سایت Youglish نیز لهجه آمریکایی یا بریتیش خود را ارتقا دهید.

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که لهجه آمریکایی بهتر است یا بریتانیایی. باید توجه داشته باشید که هر دو لهجه با توجه به کشوری که قصد سفر به آن را دارید کاربرد دارند. اما بهتر است در ابتدا با لهجه آمریکایی آشنا شده و سپس لهجه بریتانیایی را نیز بیاموزید. برای یادگیری لهجه آمریکایی بایستی به ترتیب آموزش های زیر را فرا بگیرید تا در پایان بتوانید به درستی عبارات را تلفظ کرده و به خوبی متوجه جملات شوید. اولین گام در آموزش زبان انگلیسی یادگیری آموزش های پایین است.

 1. آموزش لهجه آمریکایی

  • آموزش IPA
  • آموزش Reduction
  • آموزش Contraction
  • فراگیری Linking در زبان انگلیسی
  • آموزش Intonation
 2. آموزش لهجه بریتیش

  • آموزش صداهای مختلف
  • فراگیری تکیه کلمات در زبان انگلیسی
  • آموزش کاهش صداهای مختلف در جملات
  • آموزش ترکیب عبارات
  • آموزش ارتباط بین کلمات
  • آموزش طرز صحیح تلفظ جملات

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

۴.۷/۵ (۵۰ Reviews)