آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی 100% رابگان و ویدیویی . برای کسب نمره 120 تافل و 9 آیلتس یکی از موارد ضروری یادگیری گرامر زبان می باشد. آموزش با استفاده از روش های سنتی کارآمد نبوده و بسیار خسته کننده است. در سایت فراگیری گرامر زبان با استفاده از ویدیوهای آموزشی به شما تدریس می شود.

برای درک بهتر عبارات انگلیسی لازم است تا با گرامر و تمرین آن ساختار جملات را درک کنید. توجه داشته باشید که آموزش گرامر زبان انگلیسی با روش کتاب به هیج وجه توصیه نمی شود. زیرا علاوه بر صرف زمان زیاد، نتیجه ای نخواهد داشت. یادگیری با استفاده از ویدیوهای آموزشی علاوه بر سرعت بخشیدن به یادگیری باعص افزایش میزان یادگیری و انگیزه می شود. ما همواره توصیه میکنیم تا با استفاده از آموزش های ویدیویی به روز و با کیفیت آموخته های خود را افزایش دهید. قبل از شروع مقاله آموزش زبان انگلیسی را حتما مطالعه کنید.

آموزش گرامر زبان انگلیسی – ساختار جملات

درحال بارگذاری...

اولین قدم شناخت ساختار انواع جملات است. در زبان انگلیسی انواع مختلفی از جملات وجود دارند. هرکدام آن ها دلرای ساختار منحصر به فردی هستند. با شناخت ساختار صحیح آن ها علاوه بر فهم بهتر مطالب در مکالمات خود نیز پیشرفت چشم گیری را مشاهده خواهید کرد.

برای شناخت بهتر ساختار جملات نیاز است تا با بخش های زیر آشنا شوید:

 1. Components of a sentence
 2. Sentence structure errors
 3. Parallel structure
 4. Dangling modifiers

 

آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی

 

آموزش قواعد زبان انگلیسی – اجزا جملات

درحال بارگذاری...

گام دوم فراگیری اجرای جملات است. در زبان انگلیسی جملات از درکنار هم قرار گرفتن چندین جز تشکیل می شوند. با شناخت این اجزا علاوه بر درک بهتر مطالب در تلفظ عبارات نیز پیشرفت پیدا خواهید کرد. اجزای جملات عبارتند از:

 • Content Words – اجزای اصلی
  1. Noun – اسم
  2. Verb – فعل
  3. Adjective – صفت
  4. Adverb – قید
 • Function Words – اجزای فرعی
  1. Articles – کلمات the و a و an
  2. Pronouns – صفت ملکی
  3. Conjunctions – کلمات اتصالی
  4. Prepositions – حروف اضافه

آموزش پیشرفته گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی – اشتباهات رایج

درحال بارگذاری...

قدم بعدی شناخت اشتباهات رایج در زبان انگلیسی است. در زبان انگلیسی مخصوصا برای نوشتن مقالات و عبارات نیاز است تا درک صحیحی از اشتباهات رایج داشته باشید. با پرهیز کردن از این اشتباهات نوشته ای حرفه ای خواهید داشت. همچنین در مکالمات خود نیز مانند یک فرد آمریکایی صحبت خواهید کرد.

آموزش قواعد زبان انگلیسی – علامت ها

درحال بارگذاری...

گام چهارم در آموزش قواعد زبان انگلیسی یادگیری علامت گذاری جملات است. این مورد بیشتر در نوشتار کاربرد دارد. برای تشخیص علامت گذاری ابتدا نیاز است تا شما انواع آن ها را بشناسید. سپس با کاربرد آن ها آشنا شوید. تعدادی از مهمترین علامت گذاری ها در زبان انگلیسی عبارتند از:

 1. Commas
 2. Colons
 3. Semicolons
 4. Apostrophes
 5. Dashes
 6. Hyphens
 7. Ellipses
 8. Parentheses
 9. Brackets

نکات آموزش گرامر زبان انگلیسی

 

آموزش کامل قواعد زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

برای آموزش قواعد زبان انگلیسی لازم است تا حتما با گرامر کامل زبان آشنا شوید. توجه کنید که با یادگیری کامل اجزای جمله – ساختار جمله – اشتباهات رایج – علامت گذاری شما به تمام قواعد زبان انگلیسی مسلط خواهید شد. برای یادگیری قواعد زبان انگلیسی شما نیاز دارید تا با تمرین هر بخشی که فرامیگیرید آن را به صورت کامل یادبگیرید. مزایا آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی عبارتنداز:

 • یادگیری تمام قواعد زبان انگلیسی
 • بینیاز شدن از هر منبع دیگر
 • گرفتن نمره کامل در آزمون ها

آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان ساده

آموزش گرامر زبان انگلیسی

تمام آموزش قواعد زبان انگلیسی توسط سایت فراگیری با زبانی ساده انجام می شود. درواقع گرامر زبان انگلیسی درصورتی یادگرفته خواهد شد که با زبان ساده بیان شود. توجه داشته باشید که این آموزش ها همگی از استاندارد معتبر برخوردارند. همچنین تضمین می شود تا با استفاده از آموزش های موجود در سایت فراگیری در کوتاه ترین زمان به زبان انگلیسی مسلط شوید. مزایا آموزش زبان انگلیسی به زبان ساده عبارتنداز:

 • یادگیری آسان و سریع
 • افزایش انگیزه یادگیری
 • افزایش میزان یادگیری

فیلم آموزش قواعد زبان انگلیسی از پایه

آموزش گرامر زبان انگلیسی

یکی از سریع ترین راه های آموزش قواعد زبان انگلیسی یادگیری آن با فیلم است. تمامی آموزش های موجود در سایت فراگیری با استفاده از ویدیوهای با کیفیت گرامر زبان انگلیسی را به شما آموزش خواهند داد. همچنین نیاز است تا گرامر را از پایه فراگرفته و به مرور با سطح پیشرفته آن آشنا شوید. در سایت فراگیری آموزش ها از سطح ابتدایی آغاز شده و تا سطح پیشرفته ادامه دارد. مزایا آموزش به صورت ویدیویی عبارتنداز:

 • یادگیری سریع با استفاده از ویدیوها
 • آموزش گام به گام و مرحله به مرحله
 • افزایش میزان یادگیری و انگیزه
 • کامل شدن اطلاعات شما به صورت اصولی

 

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی از پایه

آموزش گرامر زبان انگلیسی

برای آموزش قواعد زبان انگلیسی به صورت کامل مجموعه ای از بهترین آموزش ها را برای شما قرار داده ایم. سعی کنید تا بعد از یادگیری هر آموزش آن را تمرین کرده تا ملکه ذهن شما شود. با استفاده دائم از منابع سایت فراگیری شاهد پیشرفت چشم گیری در زبان انگلیسی خود خواهید شد. همچنین سعی کنید تا گرامر زبان انگلیسی را از پایه یادگرفته و به مرور سطح خود را ارتقا دهید. آموزش های هر سطح را چندین بار تمرین کرده و بعد به سطح بعدی وارد شوید. مزایا آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی از پایه عبارتنداز:

 • یادگیری هرآنچه در قواعد به آن نیاز دارید
 • کسب نمره کامل در ازمون ها
 • بی نیاز شدن از هر منبع دیگری

دانلود آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

میتوانید با دانلود ویدیو ها به همراه زیرنویس انگلیسی کیفیت یادگیری را افزایش دهید. توجه کنید که همواره ویدیو ها را ابتدا با زیرنویس مشاهده کرده و بعد از تسلط کافی آن را بدون زیرنویس مشاهده کنید. دانلود ویدیو ها با کیفیت بالا امکان پذیر است تا نهایت استفاده را بتوانید از آموزش ها ببرید. مزایا دانلود و خرید مجموعه آموزش قواعد زبان انگلیسی عبارتنداز:

 • کیفیت بالا ویدیوهای آموزشی
 • قابلیت تکرار هر آموزش
 • مشاهده به همراه زیرنویس انگلیسی
 • یادگیری بهتر آموزش ها با استفاده از زیرنویس

آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش توسط سایت فراگیری از مبتدی شروع شده و تا سطح پیشرفته ادامه دارد. کافی است تا با انتخاب آموزش های مناسب سطح خود یادگیری را آغاز کرده و به مرور سطح خود را افزایش دهید. همواره سعی کنید تا با شروع از سطح ابتدایی یادگیری را آغاز کنید. با اسفاده از این روش شما به بخش های مختلف گرامر به مرور زمان آشنا خواهید شد. مزایا آموزش قواعد زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته عبارتنداز:

 • آموزش مطالب ساده و پایه ای
 • اموزش مطالب مهم و پیشرفته
 • یادگیری تمام موارد مورد نیاز
 • افزایش قابلیت مکلمه
 • افزایش درک مطلب زبان انگلیسی

آموزش قواعد زبان انگلیسی از پایه pdf

آموزش گرامر زبان انگلیسی

برای آموزش بعضی از افراد از کتاب و pdf استفاده میکنند. برای تمرین فایل های متنی نیز کمک میکند. اما آموزش آن صرفا با استفاده از فایل های متنی نتیجه نخواهد داد. استفاده تنها از کتاب موجب اتلاف زمان شما خواهد شد. با استفاده از آموزش های ویدیویی استاندارد موجود در سایت فراگیری در زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد. مزایا آموزش قواعد زبان انگلیسی از پایه با ویدیو به جای PDF عبارتنداز:

 • افزایش سرعت یادگیری با استفاده از ویدیوها
 • افزایش میزان بازدهی در یادگیری
 • یادگیری کامل و سریع مطالب به صورت ویدیویی

آموزش گرامر زبان انگلیسی ویدیویی

آموزش گرامر زبان انگلیسی

امیدواریم تا با استفاده از سایت فراگیری بتوانید سطح علمی خود را در یادگیری زبان انگلیسی افزایش دهید. بهترین مقاله آموزش گرامر زبان انگلیسی را در سایت فراگیری بخوانید . سایت فراگیری مرجع کاملی از آموزش های ویدیویی است که می توانید برای یادگیری هرتخصصی از آن استفاده نمایید.

آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی

4000 Essential English Words

4.1/5 (8 Reviews)

پاسخی بگذارید