آموزش زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان به یکی از مهم ترین نیازهای آموزشی تبدیل شده است. مجموعه ویدیوهای آموزشی Celebrate با ارائه محتوای جذاب و متنوع، این نیاز را برآورده می کنند. این دوره آموزشی شامل ویدیوهای متعدد و متنوعی است که هر یک از آنها با هدفی خاص و برای مناسبت های گوناگون طراحی شده اند. این ویدیوها که محصولی از یوتیوب می باشند، به صورت رایگان ویدیوهای آموزشی را در اختیار کاربران قرار می دهند. فراگیری به عنوان مرجع آموزش زبان انگلیسی از صفر تا پیشرفته، این مجموعه را به شما معرفی می کند.

جشن گرفتن (Celebrate)

جشن گرفتن سال ۲۰۲۰ (Celebrate 2020 With Super)

سال ۲۰۲۰ با تمام چالش ها و اتفاقات ویژه ای که داشت، نیازمند یک پایان جذاب و خاطره انگیز بود. ویدیوی "Celebrate 2020 With Super" با موسیقی و تصاویری دلنشین، لحظات خوش این سال را به تصویر می کشد و با ایجاد فضایی مثبت و انرژی بخش، به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن به استقبال سال جدید بروید.

جشن گرفتن کریسمس (Celebrate Christmas)

کریسمس یکی از مهم ترین و محبوب ترین جشن های جهانی است. ویدیوی "Celebrate Christmas" با نمایش سنت ها، تزئینات و جشن های مختلف این ایام، شما را به دنیای زیبای کریسمس می برد. این ویدیو علاوه بر سرگرمی، به آموزش کلمات و عبارات مرتبط با کریسمس نیز می پردازد و به تقویت مهارت های زبانی کودکان کمک می کند.

جشن گرفتن کریسمس با سزامی استریت و بونس پاترول (Celebrate Christmas Sesame Street & Bounce Patrol!)

در این ویدیو، شخصیت های محبوب سزامی استریت و بونس پاترول برای جشن کریسمس به شما می پیوندند. این ویدیو با ترکیب موسیقی های شاد و آموزشی، فضای شادی را برای کودکان ایجاد می کند و آن ها را با کلمات و عبارات جدید آشنا می سازد.

جشن گرفتن هالووین (Celebrate Halloween)

هالووین یکی از جشن های هیجان انگیز و جذاب برای کودکان است. ویدیوی "Celebrate Halloween" با نمایش لباس ها و تزئینات خاص هالووین، کودکان را به دنیای پر رمز و راز این جشن می برد. این ویدیو با آموزش کلمات و عبارات مرتبط با هالووین، به تقویت دایره لغات کودکان کمک می کند.

جشن گرفتن تولد کودکان (Celebrate Kids’ Birthday)

تولد کودکان یکی از مهم ترین روزهای زندگی آن هاست. ویدیوی "Celebrate Kids’ Birthday" با نمایش جشن های مختلف تولد و آموزش نحوه برگزاری آن ها، به کودکان و والدین ایده های جدیدی برای برگزاری یک جشن به یادماندنی می دهد.

جشن گرفتن هفته کوسه ها (Celebrate Shark Week)

هفته کوسه ها یکی از برنامه های محبوب تلویزیونی است که به نمایش زندگی و ویژگی های مختلف کوسه ها می پردازد. ویدیوی "Celebrate Shark Week" با نمایش تصاویری زیبا و هیجان انگیز از کوسه ها، کودکان را با این موجودات شگفت انگیز آشنا می کند و اطلاعات جالبی درباره آن ها به آن ها می دهد.

جشن گرفتن روز جهانی کودک (Celebrate Universal Children’s Day)

روز جهانی کودک فرصتی است برای جشن گرفتن و قدردانی از کودکان سراسر جهان. ویدیوی "Celebrate Universal Children’s Day" با نمایش جشن های مختلف و آموزش اهمیت حقوق کودکان، به ارتقای آگاهی کودکان و بزرگسالان در این زمینه کمک می کند.

مهمانی رقص (Dance Party)

بلند شو و اعدادت را یاد بگیر (Get up and dance and learn your numbers)

این ویدیو با ترکیب رقص و آموزش اعداد، کودکان را به یادگیری اعداد به شکلی جذاب و سرگرم کننده تشویق می کند. با حرکات شاد و موزیک های کودکانه، کودکان به راحتی می توانند اعداد را یاد بگیرند و در عین حال از رقص و سرگرمی لذت ببرند.

بلند شو و با نودل و دوستان و نرسری رایمز برقص (Get up and Dance with Noodle & Pals and The Children’s Kingdom Nursery Rhymes!)

ویدیوی "Get up and Dance with Noodle & Pals and The Children’s Kingdom Nursery Rhymes!" با حضور شخصیت های محبوب نودل و دوستان، کودکان را به دنیای شاد و پر انرژی موسیقی و رقص می برد. این ویدیو علاوه بر سرگرمی، به تقویت مهارت های زبانی و حرکتی کودکان کمک می کند.

هالووین شاد (Happy Halloween)

هالووین شاد (Happy Halloween)

ویدیوی "Happy Halloween" با نمایش جشن های مختلف هالووین، کودکان را با فرهنگ ها و سنت های این جشن آشنا می کند. این ویدیو با نمایش لباس های هالووین، تزئینات و بازی های مختلف، کودکان را به دنیای پر رمز و راز و هیجان انگیز هالووین می برد.

جمع بندی

در این مجموعه ویدیوهای آموزشی، شما با انواع جشن ها و مناسبت های مختلف آشنا می شوید. این ویدیوها نه تنها سرگرم کننده هستند بلکه به تقویت مهارت های زبانی، حرکتی و فرهنگی کودکان کمک می کنند. مجموعه Celebrate با محتوای متنوع و جذاب، یک منبع آموزشی کامل برای کودکان و والدین است که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی به شکلی سرگرم کننده و مفید هستند. با تماشای این ویدیوها، کودکان می توانند به راحتی کلمات و عبارات جدید را یاد بگیرند و در عین حال از تماشای ویدیوهای شاد و هیجان انگیز لذت ببرند. سایت فراگیری با ارائه این مجموعه، به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید و از یادگیری خود لذت ببرید.