آموزش گرامر و قواعد انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی یکی از نیازهای اساسی برای هر فردی است که به دنبال پیشرفت در زندگی حرفه ای و شخصی خود می باشد. دوره آموزشی "Learn English Grammar: Upgrade Your Speaking and Listening" به شما کمک می کند تا مهارت های گفتاری و شنیداری خود را بهبود بخشید. این دوره شامل ویدیوهای آموزشی مختلفی است که به صورت کامل و رایگان از سایت فراگیری قابل مشاهده است. با ما همراه باشید تا با محتوای این دوره بیشتر آشنا شویم.

مقدمه (Introduction)

در این بخش، یک معرفی جامع از دوره آموزشی ارائه می شود. در مقدمه، اهداف دوره، مزایای آن و نحوه استفاده از ویدیوها توضیح داده می شود. شما با دید کلی نسبت به محتوای دوره آشنا می شوید و می توانید برنامه ریزی مناسبی برای استفاده از این آموزش ها داشته باشید.

بهتر است (Had Better)

یکی از مباحث مهم در زبان انگلیسی، استفاده از ساختار "Had Better" است. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این ساختار در جملات و کاربردهای مختلف آن آشنا می شوید. مثال های کاربردی و تمرینات متعدد به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید.

کافی و بیش از حد (Enough and Too)

در این بخش، تفاوت ها و کاربردهای دو واژه "Enough" و "Too" به شما آموزش داده می شود. این دو واژه در بسیاری از جملات انگلیسی کاربرد دارند و درک صحیح از آنها به شما کمک می کند تا جملات خود را به درستی بسازید و منظور خود را بهتر انتقال دهید.

خیلی و چنین (So and Such)

استفاده از "So" و "Such" یکی دیگر از مباحث مهم در زبان انگلیسی است. در این ویدیو، با کاربردهای مختلف این دو واژه آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه از آنها برای تأکید در جملات خود استفاده کنید. مثال های متنوع و تمرینات مفید به شما در این زمینه کمک خواهند کرد.

عادت داشت (Used To)

ساختار "Used To" برای بیان عادت های گذشته به کار می رود. در این ویدیو، نحوه استفاده از این ساختار به همراه مثال های کاربردی به شما آموزش داده می شود. با تمرین و مشاهده ویدیوها، می توانید این مبحث را به خوبی فرا بگیرید و در مکالمات خود به کار ببرید.

حال استمراری (Present Continuous)

حال استمراری یکی از زمان های مهم در زبان انگلیسی است که برای بیان اقدامات در حال انجام استفاده می شود. در این ویدیو، شما با ساختار، کاربرد و مثال های مختلف این زمان آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی درک کنید و در جملات خود به کار ببرید.

حال ساده (Present Simple)

زمان حال ساده برای بیان اقدامات روزمره و حقایق عمومی به کار می رود. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این زمان و مثال های مختلف آن آشنا می شوید. تمرینات عملی و توضیحات جامع به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید.

گذشته ساده (Past Simple)

گذشته ساده یکی از زمان های پرکاربرد در زبان انگلیسی است که برای بیان اقدامات و اتفاقات گذشته استفاده می شود. در این ویدیو، شما با ساختار و کاربردهای مختلف این زمان آشنا می شوید و با تمرینات مفید می توانید این مبحث را به خوبی درک کنید.

حال کامل (Present Perfect)

حال کامل برای بیان اقداماتی که در گذشته شروع شده و تا حال ادامه دارد، استفاده می شود. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این زمان و مثال های مختلف آن آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید.

قصد داشتن (Going To)

ساختار "Going To" برای بیان نیت ها و برنامه های آینده استفاده می شود. در این ویدیو، شما با کاربردهای مختلف این ساختار و مثال های آن آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی درک کنید و در جملات خود به کار ببرید.

اراده (Will)

ساختار "Will" یکی دیگر از زمان های آینده در زبان انگلیسی است که برای بیان تصمیمات آنی و پیش بینی ها استفاده می شود. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این ساختار و مثال های مختلف آن آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید.

جملات موصولی (Relative Clauses)

جملات موصولی برای ترکیب دو جمله و ایجاد جملات پیچیده تر به کار می روند. در این ویدیو، شما با ساختار و کاربردهای مختلف جملات موصولی آشنا می شوید و با تمرینات مفید می توانید این مبحث را به خوبی درک کنید.

افعال با ING (Verb + Ing)

یکی از مباحث مهم در زبان انگلیسی، استفاده از افعال با "-ing" است. در این ویدیو، شما با کاربردهای مختلف این افعال و نحوه صحیح استفاده از آنها آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید و در جملات خود به کار ببرید.

هر دو، هیچ کدام و یا (Both, Neither and Either)

استفاده از "Both", "Neither" و "Either" در جملات انگلیسی اهمیت زیادی دارد. در این ویدیو، شما با کاربردهای مختلف این واژه ها و نحوه صحیح استفاده از آنها آشنا می شوید. تمرینات مفید به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی درک کنید و در جملات خود به کار ببرید.

حتی (Even)

استفاده از واژه "Even" برای تأکید در جملات به کار می رود. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این واژه و مثال های مختلف آن آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید و در جملات خود به کار ببرید.

افعال عبارتی با in و out (Phrasal Verbs with In and Out)

افعال عبارتی یکی از بخش های چالش برانگیز زبان انگلیسی هستند. در این ویدیو، شما با افعال عبارتی که شامل "in" و "out" هستند، آشنا می شوید و نحوه صحیح استفاده از آنها را فرا می گیرید. تمرینات مفید به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی درک کنید.

باید (Must)

استفاده از "Must" برای بیان اجبار و ضرورت در زبان انگلیسی بسیار مهم است. در این ویدیو، شما با نحوه صحیح استفاده از این واژه و مثال های مختلف آن آشنا می شوید. تمرینات عملی به شما کمک می کند تا این مبحث را به خوبی فرا بگیرید و در جملات خود به کار ببرید.

درس اضافی (Bonus Lecture)

در این بخش، یک درس اضافی و ویژه برای شما ارائه می شود که به مباحث تکمیلی و کاربردی در زبان انگلیسی می پردازد. این درس شامل نکات و ترفندهای مفیدی است که به شما کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را به سطح بالاتری برسانید.

خلاصه

این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا مهارت های گرامری خود را بهبود بخشید و توانایی های گفتاری و شنیداری خود را ارتقا دهید. با مشاهده ویدیوها و انجام تمرینات مربوطه، می توانید به تسلط بیشتری در زبان انگلیسی دست یابید و در مکالمات روزمره و حرفه ای خود از آن بهره مند شوید. فراگیری مرجع اصلی آموزش زبان انگلیسی و گرامر به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و با اعتماد به نفس بیشتری انگلیسی صحبت کنید.