آموزش ویندوز

در این دوره آموزشی جامع، شما با تمامی ویژگی ها و قابلیت های سیستم عامل ویندوز 10 آشنا خواهید شد. این دوره به روزرسانی نوامبر E9 ویندوز 10 را پوشش می دهد و به شما کمک می کند تا بتوانید به طور موثر از این سیستم عامل استفاده کنید. محتوای این دوره آموزشی توسط شرکت لیندا تولید شده و به صورت ویدیویی در اختیار شما قرار می گیرد. با این دوره، شما می توانید مهارت های لازم برای استفاده حرفه ای از ویندوز 10 را کسب کنید.

معرفی (Introduction)

در این بخش، شما با مقدمه ای بر دوره آموزشی ویندوز 10 آشنا می شوید. این ویدیو شامل توضیحاتی کلی درباره محتوای دوره، اهداف آموزشی و نحوه استفاده از مطالب ارائه شده است. شما با دیدن این ویدیو می توانید انتظارات خود را از این دوره تنظیم کنید و آماده شروع یادگیری شوید.

شروع به کار (Getting Started)

در این قسمت، شما با مراحل اولیه نصب و راه اندازی ویندوز 10 آشنا خواهید شد. این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه سیستم عامل را نصب کنید، تنظیمات اولیه را انجام دهید و به محیط کاربری ویندوز دسترسی پیدا کنید. این بخش برای کاربران جدید ویندوز 10 بسیار مفید خواهد بود.

اجرای برنامه ها و استفاده از آن ها (Launch and Use Applications)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه برنامه ها را در ویندوز 10 اجرا کنید و از آن ها استفاده نمایید. شما یاد می گیرید که چگونه برنامه ها را جستجو، نصب و مدیریت کنید و از قابلیت های مختلف آن ها بهره برداری کنید.

مرورگر فایل: کابینت فایل های ویندوز (File Explorer: The Windows Filing Cabinet)

در این بخش، شما با ابزار مرورگر فایل ویندوز 10 آشنا می شوید. این ویدیو به شما نحوه سازماندهی فایل ها و پوشه ها، جستجو در میان آن ها و مدیریت فایل های خود را آموزش می دهد. مرورگر فایل یکی از ابزارهای اصلی برای مدیریت داده ها در ویندوز است.

کار با دسکتاپ (Work with the Desktop)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه با دسکتاپ ویندوز 10 کار کنید. شما یاد می گیرید که چگونه آیکون ها را مرتب کنید، تنظیمات دسکتاپ را تغییر دهید و از امکانات مختلف آن استفاده کنید.

کار با برنامه های بسته بندی شده (Work with Bundled Applications)

در این بخش، شما با برنامه های پیش فرض و بسته بندی شده ویندوز 10 آشنا می شوید. این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه از این برنامه ها استفاده کنید و آن ها را به نیازهای خود تنظیم کنید.

کار با ایمیل، دفترچه آدرس و تقویم ها (Work with Mail, Address Book, and Calendars)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه با ایمیل ها، دفترچه آدرس و تقویم ها در ویندوز 10 کار کنید. شما یاد می گیرید که چگونه ایمیل های خود را مدیریت کنید، مخاطبین را اضافه و ویرایش کنید و از تقویم ها برای سازماندهی وقت خود استفاده نمایید.

نصب و مدیریت برنامه ها (Install and Manage Applications)

در این قسمت، شما با نحوه نصب و مدیریت برنامه ها در ویندوز 10 آشنا می شوید. این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه برنامه های جدید را نصب کنید، آن ها را به روزرسانی کنید و در صورت نیاز حذف کنید.

مدیریت اعلان ها (Manage Notifications)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه اعلان های ویندوز 10 را مدیریت کنید. شما یاد می گیرید که چگونه اعلان ها را تنظیم کنید، آن ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز آن ها را خاموش کنید تا تمرکز خود را حفظ کنید.

تنظیمات حساب کاربری (Account Settings)

در این بخش، شما با تنظیمات حساب کاربری ویندوز 10 آشنا می شوید. این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه حساب های کاربری را مدیریت کنید، تنظیمات امنیتی را تغییر دهید و از حساب های مختلف در سیستم عامل استفاده کنید.

کورتانا و جستجوی ویندوز (Cortana and Windows Search)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه از کورتانا، دستیار هوشمند ویندوز 10، و قابلیت جستجوی ویندوز استفاده کنید. شما یاد می گیرید که چگونه از این ابزارها برای افزایش کارایی و سرعت کار با سیستم عامل بهره برداری کنید.

خلاصه

در این دوره آموزشی جامع، شما با تمامی جنبه های مختلف ویندوز 10 و به روزرسانی نوامبر E9 آن آشنا شدید. از نصب و راه اندازی اولیه تا مدیریت برنامه ها و اعلان ها، تمامی موارد به طور کامل پوشش داده شد. با اتمام این دوره، شما می توانید به طور حرفه ای از ویندوز 10 استفاده کنید و تمامی نیازهای روزمره و حرفه ای خود را برطرف نمایید. امیدواریم این آموزش ها برای شما مفید و کاربردی باشد.