آموزش عکاسی فشن

در این دوره آموزشی، شما با اصول و تکنیک های نورپردازی در عکاسی فشن آشنا خواهید شد. این دوره شامل مجموعه ای از ویدیوهای آموزشی است که به شما کمک می کند تا با ابزارهای مورد نیاز، برنامه ریزی، و اجرای نورپردازی در عکاسی فشن به طور کامل آشنا شوید. این دوره به شما مهارت های لازم را برای ایجاد پرتره های زیبا و حرفه ای با استفاده از تکنیک های نورپردازی متنوع ارائه می دهد.

معرفی دوره (Course Intro)

در این ویدیو، به شما یک معرفی کلی از دوره آموزشی نورپردازی زیبایی داده می شود. این ویدیو شامل مروری بر محتوای دوره، اهداف آموزشی و نحوه استفاده از این دوره برای بهبود مهارت های عکاسی شما است.

ملزومات تجهیزات (Gear Essentials)

در این بخش، شما با انواع تجهیزات ضروری برای نورپردازی در عکاسی فشن آشنا می شوید. این ویدیو شامل توضیحات دقیقی درباره دوربین ها، لنزها، فلاش ها و سایر لوازم جانبی مورد نیاز برای ایجاد نورپردازی های حرفه ای است.

برنامه ریزی عکاسی 1 (Planning The Shoot 1)

در این ویدیو، شما با اولین مرحله از برنامه ریزی برای یک عکاسی فشن آشنا می شوید. این بخش شامل نکاتی درباره انتخاب لوکیشن، مدل ها و ایجاد یک کانسپت مناسب برای عکاسی است.

برنامه ریزی عکاسی 2 (Planning The Shoot 2)

ادامه برنامه ریزی عکاسی فشن در این ویدیو توضیح داده می شود. شما در این بخش با جزئیات بیشتری درباره زمان بندی، آماده سازی تجهیزات و هماهنگی با تیم عکاسی آشنا خواهید شد.

پرتره زیبایی کم نور (Lowkey Beauty Portrait)

در این ویدیو، تکنیک های ایجاد پرتره های زیبایی با نور کم به شما آموزش داده می شود. این روش نورپردازی باعث ایجاد تصاویری با کنتراست بالا و جزئیات دقیق می شود که جلوه ای خاص و حرفه ای به عکس های شما می بخشد.

پرتره زیبایی با نور زیاد (Highkey Beauty Portrait)

در این بخش، شما با تکنیک های نورپردازی با نور زیاد آشنا می شوید. این روش نورپردازی به ایجاد تصاویر روشن و پر از انرژی کمک می کند که برای پرتره های زیبایی بسیار مناسب است.

پس تولید (Postproduction)

در این ویدیو، مراحل پس تولید و ویرایش عکس ها به شما آموزش داده می شود. این بخش شامل نکاتی درباره استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر و بهبود کیفیت و ظاهر نهایی عکس های شما است.

حالا نوبت شماست! (Now It’s Your Turn!)

در این ویدیو، شما تشویق می شوید تا آنچه را که در این دوره آموخته اید به کار ببرید و خودتان شروع به عکاسی فشن کنید. نکات عملی و پیشنهاداتی برای شروع پروژه های عکاسی شما ارائه می شود.

خلاصه

دوره آموزشی "نورپردازی زیبایی" یک راهنمای جامع برای عکاسان فشن است که می خواهند مهارت های خود را در زمینه نورپردازی ارتقاء دهند. این دوره شامل معرفی تجهیزات، برنامه ریزی عکاسی، تکنیک های نورپردازی کم نور و پرنور و مراحل پس تولید می باشد. با مشاهده این دوره، شما قادر خواهید بود تصاویر حرفه ای و زیبایی خلق کنید که نشان دهنده توانایی های شما در عکاسی فشن است. فراگیری مرجع آموزش های عکاسی، این دوره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به راحتی و با کیفیت بالا، مهارت های خود را به سطح جدیدی برسانید.