آموزش ساخت متن در فتوشاپ

آموزش متن Isometric یکی از دوره های جامع و کاربردی در زمینه طراحی گرافیک است که به شما کمک می کند تا مهارت های خود را در ایجاد متون سه بعدی ایزومتریک در نرم افزار Adobe Illustrator بهبود بخشید. این دوره آموزشی محصولی از تاتس پلاس است و تمامی ویدیوها به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته اند. با این دوره می توانید اصول طراحی ایزومتریک را به صورت حرفه ای و کامل یاد بگیرید.

خوش آمدگویی به دوره (Welcome to the Course)

این ویدیو مقدمه ای بر دوره است و شما را با اهداف و محتوای آموزشی آشنا می کند. مدرس دوره به طور کامل توضیح می دهد که در طول این دوره چه مطالبی را خواهید آموخت و چگونه می توانید از آن ها در پروژه های خود استفاده کنید. این بخش برای آشنایی اولیه و درک بهتر از ساختار دوره بسیار ضروری است.

تنظیم پروژه (Setting Up Our Project)

در این بخش، نحوه تنظیم و آماده سازی پروژه در نرم افزار Adobe Illustrator آموزش داده می شود. از ایجاد یک سند جدید تا تنظیمات اولیه، همه مراحل به طور دقیق و مرحله به مرحله توضیح داده می شوند تا بتوانید پروژه خود را به درستی شروع کنید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با ابزارها و تنظیمات مورد نیاز برای شروع پروژه آشنا شوید.

ساخت شبکه ایزومتریک در ایلاستریتور (How to Make an Isometric Grid in Illustrator)

در این ویدیو، شما یاد می گیرید چگونه یک شبکه ایزومتریک در ایلاستریتور ایجاد کنید. این شبکه پایه و اساس طراحی ایزومتریک شما خواهد بود و در تمام طول پروژه به آن نیاز خواهید داشت. مدرس دوره با جزئیات کامل و مثال های عملی نحوه ساخت و تنظیم این شبکه را آموزش می دهد.

ایجاد متن ایزومتریک (How to Make Isometric Text)

در این بخش، نحوه ایجاد متن ایزومتریک به صورت سه بعدی آموزش داده می شود. از انتخاب فونت مناسب تا تغییر زاویه و موقعیت متن، همه چیز با جزئیات کامل توضیح داده می شود. این ویدیو به شما کمک می کند تا متون خود را به شکلی زیبا و حرفه ای طراحی کنید.

اضافه کردن لایه ها و رنگ ها (Adding Layers and Colour)

در این ویدیو، نحوه اضافه کردن لایه ها و رنگ ها به متن ایزومتریک شما آموزش داده می شود. با استفاده از این تکنیک ها می توانید به طرح های خود عمق و جذابیت بیشتری ببخشید. مدرس دوره نشان می دهد که چگونه با استفاده از رنگ ها و لایه ها، جلوه های بصری خلاقانه ای ایجاد کنید.

اضافه کردن سایه به متن در ایلاستریتور (How to Add Shadow to Text in Illustrator)

در این بخش، شما یاد می گیرید چگونه به متن های ایزومتریک خود سایه اضافه کنید. سایه ها به طرح های شما عمق و واقع گرایی بیشتری می بخشند و باعث می شوند تا متون شما حرفه ای تر به نظر برسند. این ویدیو شامل تکنیک ها و ترفندهایی برای اضافه کردن سایه به متن ها به صورت دقیق و حرفه ای است.

گرادینت های آزاد ایلاستریتور (Illustrator Freeform Gradients)

در این ویدیو، نحوه استفاده از گرادینت های آزاد در ایلاستریتور آموزش داده می شود. گرادینت ها ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد تغییرات رنگی نرم و زیبا در طرح ها هستند. مدرس دوره نشان می دهد که چگونه با استفاده از این ابزارها، جلوه های بصری جذاب و خلاقانه ای ایجاد کنید.

خلاصه

دوره آموزشی Isometric Text Training یک مجموعه کامل و جامع برای یادگیری طراحی متون سه بعدی ایزومتریک در Adobe Illustrator است. این دوره با پوشش تمامی جوانب از تنظیمات اولیه پروژه تا ایجاد سایه و استفاده از گرادینت ها، به شما کمک می کند تا مهارت های خود را به سطح بالاتری ارتقاء دهید. با دنبال کردن ویدیوهای این دوره، شما می توانید به صورت حرفه ای و خلاقانه متون ایزومتریک طراحی کنید و در پروژه های خود از آن ها استفاده کنید. این دوره برای تمام علاقه مندان به طراحی گرافیک مناسب است و می تواند به عنوان یک منبع آموزشی ارزشمند مورد استفاده قرار گیرد.