آموزش ساختار تلفظ عبارات

در این دوره آموزشی جامع، شما با ساختارهای رایج مکالمه انگلیسی آشنا خواهید شد و توانایی های خود را در مکالمه انگلیسی به طرز چشمگیری بهبود خواهید بخشید. این دوره به شما کمک می کند تا عبارات و الگوهای پرکاربرد را به خوبی بشناسید و به راحتی از آنها در مکالمات روزمره خود استفاده کنید. با فراگیری این دوره، مهارت های مکالمه شما به سطحی جدید ارتقا خواهد یافت.

معرفی (Introduction)

در این بخش از دوره، به معرفی کلی دوره و اهداف آن پرداخته می شود. این ویدیو به شما کمک می کند تا با ساختار کلی دوره آشنا شده و بدانید که در هر بخش چه مباحثی پوشش داده خواهند شد. معرفی این دوره برای تمامی زبان آموزان از سطح مبتدی تا پیشرفته مفید است.

نمی توانم صبر کنم تا... (I Can't Wait To)

در این قسمت، شما با عباراتی که برای بیان شور و شوق و بی صبری در زبان انگلیسی استفاده می شوند آشنا خواهید شد. این عبارات در مکالمات روزمره بسیار پرکاربرد هستند و به شما کمک می کنند تا احساسات خود را بهتر بیان کنید. با استفاده از این الگوها، مکالمات شما طبیعی تر و جذاب تر خواهد بود.

باید بگویم که... (I Must Say That)

این ویدیو به بررسی عباراتی می پردازد که برای تاکید و بیان نظر قوی تر استفاده می شوند. یادگیری این عبارات به شما کمک می کند تا دیدگاه ها و نظرات خود را به شکل مؤثرتری بیان کنید و تاثیر بیشتری در مکالمات خود داشته باشید.

متأسفم که... (I'm Afraid That)

در این بخش، شما با الگوهایی آشنا می شوید که برای بیان عذرخواهی یا ابراز نگرانی استفاده می شوند. این عبارات می توانند در مکالمات رسمی و غیررسمی به کار روند و به شما کمک می کنند تا با دقت و حساسیت بیشتری ارتباط برقرار کنید.

نمی توانم این کار را انجام دهم (I'm Not Gonna Be Able To)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه می توانید عدم توانایی یا عدم تمایل خود را در انجام کاری بیان کنید. این عبارات برای مکالمات روزمره بسیار مفید هستند و به شما کمک می کنند تا به شکلی مودبانه و واضح منظور خود را برسانید.

آیا فقط من هستم یا... (Is It Just Me Or)

در این بخش، الگوهایی که برای بیان شک و تردید یا جلب توجه به نکته ای خاص استفاده می شوند، بررسی می شوند. این عبارات در مکالمات روزمره بسیار پرکاربرد هستند و به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را جذاب تر و تعاملی تر کنید.

عجیب نیست که... (It's A Wonder That)

در این ویدیو، با عباراتی آشنا می شوید که برای بیان شگفتی و تعجب استفاده می شوند. این الگوها به شما کمک می کنند تا واکنش های خود را به شکلی طبیعی و جذاب در مکالمات خود نشان دهید.

وقتش رسیده که... (It's About Time That)

این بخش به شما کمک می کند تا عباراتی را که برای بیان انتظار طولانی و رسیدن زمان مناسب استفاده می شوند، بیاموزید. این الگوها می توانند مکالمات شما را تاثیرگذارتر و ملموس تر کنند.

واضح است که... (It's Clear That)

در این قسمت، عباراتی که برای بیان شفافیت و وضوح در نظرات و دیدگاه ها استفاده می شوند، آموزش داده می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا منظور خود را به شکلی واضح و مستقیم بیان کنید.

بهتر است که... (It's Just As Well That)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه می توانید عباراتی را که برای بیان توجیه و دلایل منطقی استفاده می شوند، به کار ببرید. این الگوها به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را منطقی تر و قانع کننده تر کنید.

مسئله این است که... (It's Just That)

در این بخش، عباراتی که برای بیان توضیح و تبیین یک موضوع خاص استفاده می شوند، بررسی می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را دقیق تر و روشن تر کنید.

تعجبی ندارد که... (It's No Wonder That)

در این قسمت، با الگوهایی آشنا می شوید که برای بیان دلایل تعجب نداشتن یا طبیعی بودن یک اتفاق استفاده می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را به شکلی متعادل تر و طبیعی تر نشان دهید.

دیگر از این موضوع خسته شده ام (I've Had Enough Of)

این ویدیو به بررسی عباراتی می پردازد که برای بیان خستگی و نارضایتی از یک وضعیت خاص استفاده می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا به شکلی مؤثر و مودبانه نارضایتی خود را بیان کنید.

درست مانند آن (Just Like That)

در این بخش، عباراتی که برای بیان تشبیه و مشابهت استفاده می شوند، آموزش داده می شوند. این الگوها به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را جذاب تر و گویا تر کنید.

هیچ چیز مثل... نیست (There's Nothing As As)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه می توانید عباراتی را که برای بیان مقایسه و تاکید بر برتری چیزی استفاده می شوند، به کار ببرید. این عبارات به شما کمک می کنند تا نظرات خود را به شکلی قوی تر و واضح تر بیان کنید.

هیچ چیز بیشتر از... دوست ندارم (There's Nothing I Like Better More Than)

در این قسمت، الگوهایی که برای بیان علاقه و ترجیح استفاده می شوند، بررسی می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا به شکلی دقیق تر و صریح تر علایق و ترجیحات خود را بیان کنید.

ما هم می توانیم (We MightMay As Well)

این ویدیو به بررسی عباراتی می پردازد که برای پیشنهاد دادن یا بیان راهکارهای ممکن استفاده می شوند. این الگوها به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را تعاملی تر و کارآمدتر کنید.

اگر... چه می کنید؟ (What Would You Do If)

در این بخش، عباراتی که برای بیان موقعیت های فرضی و سوالات احتمالی استفاده می شوند، آموزش داده می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را جذاب تر و چالش برانگیزتر کنید.

شما بهترین هستید (You Have The Most)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه می توانید عباراتی را که برای تعریف و تمجید استفاده می شوند، به کار ببرید. این عبارات به شما کمک می کنند تا به شکلی مؤثرتر و صمیمی تر تحسین کنید.

شما یکی از بهترین ها هستید (You're One Of The)

در این قسمت، الگوهایی که برای بیان تحسین و تقدیر استفاده می شوند، بررسی می شوند. این عبارات به شما کمک می کنند تا به شکلی دقیق تر و صمیمی تر تحسین و تقدیر کنید.

درس اضافی (Bonus Lecture)

در این ویدیو، محتوای اضافی و نکات تکمیلی که به بهبود مهارت های مکالمه شما کمک می کنند، ارائه می شوند. این درس برای تکمیل دوره و ارائه راهکارهای بیشتر به شما طراحی شده است.

خلاصه دوره

در این دوره جامع، شما با مجموعه ای از عبارات و الگوهای پرکاربرد زبان انگلیسی آشنا شدید که به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را بهبود بخشید و به شکل مؤثرتری ارتباط برقرار کنید. از معرفی و هدف گذاری دوره تا بررسی جزئیات و کاربرد هر عبارت، تمامی جنبه های مهم مکالمه انگلیسی پوشش داده شدند. با تمرین و تکرار این الگوها، می توانید به راحتی از آنها در مکالمات روزمره خود استفاده کنید و مهارت های مکالمه خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید. فراگیری به عنوان مرجع آموزشی زبان انگلیسی، همیشه همراه شما خواهد بود تا به بهترین نحو ممکن در این مسیر پیشرفت کنید.