آموزش زبان آلمانی A2-B1

آموزش زبان آلمانی A2-B1 یکی از دوره های کاربردی و مفید برای افرادی است که قصد دارند مهارت های زبان آلمانی خود را از سطح مبتدی به سطح متوسط پیشرفت دهند. این دوره که شامل ویدیوهای متنوع و جذابی از یوتیوب می باشد، تمامی جنبه های زبان آلمانی از جمله دستور زبان، واژگان، مکالمه و تلفظ را پوشش می دهد. در ادامه، عنوان و توضیحات هر ویدیو را به ترتیب مشاهده خواهید کرد.

شناخت جنسیت کلمات در زبان آلمانی (How to Know a Word's Gender)

در این ویدیو، شما با روش های مختلفی که می توانید جنسیت کلمات آلمانی را تشخیص دهید، آشنا خواهید شد. این موضوع برای تسلط بر دستور زبان آلمانی بسیار حیاتی است.

فروشگاه هایی که در آلمان مشاهده می کنید (Shops You See in Germany)

این ویدیو به معرفی فروشگاه ها و مغازه های مختلفی که در آلمان وجود دارد می پردازد. با تماشای این ویدیو، با واژگان و عبارات مرتبط با خرید و فروشگاه ها آشنا خواهید شد.

برنامه روزانه شما چیست؟ (What’s Your Daily Routine)

در این ویدیو، مکالماتی در مورد برنامه های روزانه به زبان آلمانی آموزش داده می شود. شما می توانید نحوه بیان فعالیت های روزمره خود را بیاموزید.

جهت ها در زبان آلمانی (Directions in German)

این ویدیو به شما کمک می کند تا نحوه پرسیدن و دادن جهت ها در زبان آلمانی را یاد بگیرید. این مهارت در مسافرت و زندگی روزمره بسیار مفید است.

گرامر آسان آلمانی - حروف اضافه (Easy German Grammar - Prepositions)

در این ویدیو، حروف اضافه مهم در زبان آلمانی مانند in, an, auf, unter, über, vor و غیره معرفی می شوند و نحوه استفاده صحیح از آن ها توضیح داده می شود.

حروف اضافه با حالت داتیو (Prepositions with Dative)

این ویدیو به آموزش حروف اضافه ای می پردازد که با حالت داتیو در زبان آلمانی همراه می شوند. یادگیری این موضوع برای درک بهتر جملات و مکالمات پیچیده ضروری است.

حالت داتیو در زبان آلمانی (German Cases - Dative)

در این ویدیو، شما با حالت داتیو در زبان آلمانی و نحوه استفاده از آن در جملات آشنا خواهید شد. این موضوع یکی از پایه های مهم گرامر آلمانی است.

حروف اضافه دوطرفه در زبان آلمانی (German Two Way Prepositions)

این ویدیو به آموزش حروف اضافه ای می پردازد که هم با حالت آکوزاتیو و هم با حالت داتیو در زبان آلمانی استفاده می شوند. فهمیدن این حروف اضافه به شما کمک می کند جملات پیچیده تری بسازید.

حرف اضافه IN در زبان آلمانی (German Prepositions - IN)

این ویدیو به شما نحوه استفاده از حرف اضافه IN در زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید جملات خود را دقیق تر و صحیح تر بسازید.

تفاوت IN و IM در زبان آلمانی (IN vs IM)

در این ویدیو، تفاوت بین استفاده از IN و IM در زبان آلمانی توضیح داده می شود. این تفاوت ها به شما کمک می کنند تا به درستی از این حروف اضافه استفاده کنید.

حرف اضافه AUF در زبان آلمانی (German Prepositions - AUF)

این ویدیو به آموزش حرف اضافه AUF و نحوه استفاده صحیح از آن در جملات آلمانی می پردازد. با یادگیری این حرف اضافه، دایره واژگان شما گسترش می یابد.

حرف اضافه AN در زبان آلمانی (German Prepositions - AN)

این ویدیو به شما نحوه استفاده از حرف اضافه AN در زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید جملات خود را دقیق تر و صحیح تر بسازید.

حرف اضافه BEI در زبان آلمانی (German Prepositions - BEI)

این ویدیو به آموزش حرف اضافه BEI و نحوه استفاده صحیح از آن در جملات آلمانی می پردازد. با یادگیری این حرف اضافه، دایره واژگان شما گسترش می یابد.

ورزش ها در زبان آلمانی (Sports)

این ویدیو به شما واژگان و عبارات مرتبط با ورزش ها در زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید در مورد ورزش های مختلف صحبت کنید.

واژگان مربوط به قرار ملاقات در زبان آلمانی (German Dating Vocabulary)

این ویدیو به شما واژگان و عبارات مرتبط با قرار ملاقات و دوست یابی در زبان آلمانی را آموزش می دهد. این موضوع برای افرادی که قصد آشنایی و ملاقات با دیگران در آلمان دارند بسیار مفید است.

حالت اضافی در زبان آلمانی (Genitive Case in German)

در این ویدیو، شما با حالت اضافی در زبان آلمانی و نحوه استفاده از آن در جملات آشنا خواهید شد. این موضوع یکی از پایه های مهم گرامر آلمانی است.

افعال جداشدنی در زبان آلمانی (Separable Verbs in German)

این ویدیو به آموزش افعال جداشدنی در زبان آلمانی می پردازد. یادگیری این افعال به شما کمک می کند جملات پیچیده تری بسازید.

پیشوندهای رایج برای 'gehen' (The Most Common Prefixes for 'gehen')

در این ویدیو، شما با پیشوندهای رایج برای فعل 'gehen' در زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این پیشوندها به شما کمک می کنند معنای دقیق تری به جملات خود ببخشید.

داخل یک خانه در برلین (Inside a Berlin Home)

این ویدیو به شما نگاهی به داخل یک خانه در برلین می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید با واژگان مرتبط با خانه و وسایل خانه در زبان آلمانی آشنا شوید.

شستن لباس ها (Doing Laundry)

این ویدیو به آموزش واژگان و عبارات مرتبط با شستن لباس ها در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این واژگان، می توانید به راحتی در مورد شستن لباس ها صحبت کنید.

شستن ظروف (Washing the Dishes)

این ویدیو به شما نحوه صحبت کردن در مورد شستن ظروف به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید واژگان مرتبط با این موضوع را بیاموزید.

پختن رولادن شلزی (Schlesische Rouladen kochen)

این ویدیو به آموزش پختن رولادن شلزی، یک غذای محبوب آلمانی، می پردازد. با یادگیری این واژگان، می توانید در مورد پخت و پز به زبان آلمانی صحبت کنید.

در بازار کریسمس (At the Christmas Market)

این ویدیو به شما نگاهی به بازارهای کریسمس در آلمان می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید با واژگان و عبارات مرتبط با این بازارها آشنا شوید.

واژگان شنا در زبان آلمانی (German Swimming Vocabulary)

این ویدیو به آموزش واژگان و عبارات مرتبط با شنا در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این واژگان، می توانید به راحتی در مورد شنا صحبت کنید.

واژگان دریا در زبان آلمانی (Sea Vocabulary)

این ویدیو به شما واژگان و عبارات مرتبط با دریا در زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید در مورد دریا و فعالیت های مرتبط با آن صحبت کنید.

واژگان رانندگی در زبان آلمانی (Driving Vocabulary)

این ویدیو به آموزش واژگان و عبارات مرتبط با رانندگی در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این واژگان، می توانید به راحتی در مورد رانندگی صحبت کنید.

دوچرخه سواری (Cycling)

این ویدیو به شما واژگان و عبارات مرتبط با دوچرخه سواری در زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید در مورد دوچرخه سواری صحبت کنید.

تعیین وقت دکتر (Making a Doctor's Appointment)

این ویدیو به شما نحوه تعیین وقت دکتر به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با یادگیری این واژگان، می توانید به راحتی وقت دکتر بگیرید.

پرواز به وین (Flying to Vienna)

این ویدیو به شما نحوه صحبت کردن در مورد پرواز به وین به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید با واژگان مرتبط با سفر هوایی آشنا شوید.

بلند، بلندتر، بلندترین! (Hoch, Höher, Am Höchsten!)

این ویدیو به آموزش نحوه استفاده از صفات تفضیلی و عالی در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این موضوع، می توانید جملات خود را دقیق تر و واضح تر بیان کنید.

صفات تفضیلی و عالی 2 (Comparatives and Superlatives 2)

این ویدیو به آموزش بیشتر در مورد صفات تفضیلی و عالی در زبان آلمانی می پردازد. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید جملات خود را به درستی بسازید.

WANN در مقابل WENN در مقابل ALS (WANN vs. WENN vs. ALS)

در این ویدیو، تفاوت بین استفاده از کلمات WANN، WENN و ALS در زبان آلمانی توضیح داده می شود. با یادگیری این تفاوت ها، می توانید جملات خود را دقیق تر بیان کنید.

عبارات پایه زبان آلمانی - چه خبر؟ (Easy German - Basic Phrases - Was geht ab)

این ویدیو به شما عبارات پایه و ابتدایی زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید مکالمات ساده ای را شروع کنید.

از خودتان چه چیزی را دوست دارید؟ (What Do You Like About Yourself)

این ویدیو به شما کمک می کند تا در مورد خودتان و چیزهایی که دوست دارید به زبان آلمانی صحبت کنید. این موضوع برای برقراری ارتباطات شخصی بسیار مفید است.

چگونه در آلمان با دیگران احوالپرسی کنیم؟ (How to Greet People in Germany)

این ویدیو به شما نحوه احوالپرسی با دیگران در آلمان را آموزش می دهد. با یادگیری این موضوع، می توانید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید.

اسم شما چیست؟ (What's Your Name)

در این ویدیو، شما با نحوه پرسیدن و پاسخ دادن به سوال "اسم شما چیست؟" به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای شروع مکالمات بسیار مهم است.

خودتان را با 3 کلمه توصیف کنید (Describe Yourself with 3 Words)

این ویدیو به شما کمک می کند تا بتوانید خودتان را با استفاده از سه کلمه به زبان آلمانی توصیف کنید. این مهارت برای معرفی خود به دیگران بسیار مفید است.

آلمانی ها برای صبحانه چه می خورند؟ (What Germans Have for Breakfast)

این ویدیو به شما نشان می دهد که آلمانی ها برای صبحانه چه چیزهایی می خورند. با تماشای این ویدیو می توانید با واژگان مرتبط با صبحانه آشنا شوید.

غذای مورد علاقه (Favourite Food)

در این ویدیو، شما با واژگان و عبارات مرتبط با غذای مورد علاقه به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای صحبت کردن در مورد غذاها بسیار کاربردی است.

آب و هوا در آلمان (The Weather in Germany)

این ویدیو به شما نحوه صحبت کردن در مورد آب و هوا به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با یادگیری این واژگان، می توانید در مورد شرایط آب و هوایی صحبت کنید.

چگونه حرف 'R' در زبان آلمانی را تلفظ کنیم؟ (How to Pronounce 'R' in German)

این ویدیو به آموزش نحوه تلفظ حرف 'R' در زبان آلمانی می پردازد. با تماشای این ویدیو، می توانید تلفظ خود را بهبود ببخشید.

چگونه حرف 'CH' در زبان آلمانی را تلفظ کنیم؟ (How to Pronounce 'CH' in German)

در این ویدیو، شما با نحوه تلفظ حرف 'CH' در زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای درست تلفظ کردن کلمات بسیار مهم است.

پرسیدن جهت ها در زبان آلمانی (Asking for Directions in German)

این ویدیو به شما نحوه پرسیدن و دادن جهت ها در زبان آلمانی را آموزش می دهد. این مهارت در مسافرت و زندگی روزمره بسیار مفید است.

برلینی ها چه چیزهایی در کیف خود دارند؟ (What Do Berliners Have in Their Bags)

این ویدیو به شما نشان می دهد که برلینی ها چه چیزهایی در کیف خود حمل می کنند. با تماشای این ویدیو می توانید با واژگان مرتبط با وسایل شخصی آشنا شوید.

سلام! (Hello!)

این ویدیو به شما نحوه احوالپرسی و گفتن سلام به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با یادگیری این موضوع، می توانید مکالمات خود را به درستی شروع کنید.

پرسیدن "حال شما چطور است؟" در زبان آلمانی (Asking 'How Are You' in German)

در این ویدیو، شما با نحوه پرسیدن و پاسخ دادن به سوال "حال شما چطور است؟" به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای برقراری ارتباطات روزمره بسیار مهم است.

زمان گذشته در زبان آلمانی (Perfect Tense in German)

این ویدیو به آموزش زمان گذشته در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این موضوع، می توانید در مورد اتفاقات گذشته صحبت کنید.

افعال نامنظم در زبان آلمانی (Easy German Verbs - Irregular Verbs)

در این ویدیو، شما با افعال نامنظم در زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این افعال برای مکالمات پیچیده تر بسیار مهم هستند.

در فروشگاه ها (In the Shops)

این ویدیو به شما نحوه صحبت کردن در مورد خرید و فروشگاه ها به زبان آلمانی را آموزش می دهد. با تماشای این ویدیو می توانید به راحتی در فروشگاه ها صحبت کنید.

خرید کردن با پیا و لیزا (Pia and Lisa Go Shopping)

در این ویدیو، شما با واژگان و عبارات مرتبط با خرید کردن با پیا و لیزا به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای خریدهای روزمره بسیار مفید است.

دانا تلاش می کند کلمات سخت آلمانی را تلفظ کند (Dana Tries to Pronounce Difficult German Words)

این ویدیو به شما نشان می دهد که دانا چگونه تلاش می کند کلمات سخت آلمانی را تلفظ کند. با تماشای این ویدیو می توانید تلفظ خود را بهبود ببخشید.

کجا می روید؟ (Where Are You Going)

در این ویدیو، شما با نحوه پرسیدن و پاسخ دادن به سوال "کجا می روید؟" به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای برقراری مکالمات روزمره بسیار مفید است.

Mit + Dative

این ویدیو به آموزش نحوه استفاده از حرف اضافه Mit با حالت داتیو در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این موضوع، می توانید جملات خود را به درستی بسازید.

6 چیزی که درباره ژاپن دوست دارم (6 Things I Like About Japan)

در این ویدیو، شما با 6 چیزی که درباره ژاپن دوست دارم به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای صحبت کردن در مورد علایق شخصی بسیار مفید است.

وقتی برای صحبت کردن به زبان آلمانی عصبی هستید (When You Are Nervous to Speak German)

این ویدیو به شما کمک می کند تا با عصبانیت هنگام صحبت کردن به زبان آلمانی مقابله کنید. با تماشای این ویدیو می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

چگونه آلمانی ها تابستان خود را می گذرانند؟ (How Do Germans Spend Their Summer)

در این ویدیو، شما با نحوه گذراندن تابستان توسط آلمانی ها آشنا خواهید شد. این موضوع برای درک بهتر فرهنگ آلمانی بسیار مفید است.

Nur در مقابل Erst (Nur vs. Erst)

این ویدیو به توضیح تفاوت بین استفاده از کلمات Nur و Erst در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این تفاوت ها، می توانید جملات خود را دقیق تر بیان کنید.

اوملاته های آلمانی (German Umlaute)

این ویدیو به آموزش نحوه استفاده از اوملاته های آلمانی می پردازد. با یادگیری این موضوع، می توانید تلفظ خود را بهبود ببخشید.

حروف صدادار آلمانی (German Vowels)

در این ویدیو، شما با نحوه استفاده از حروف صدادار آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای درست تلفظ کردن کلمات بسیار مهم است.

NACH در مقابل ZU در مقابل IN (NACH vs. ZU vs. IN)

این ویدیو به توضیح تفاوت بین استفاده از کلمات NACH، ZU و IN در زبان آلمانی می پردازد. با یادگیری این تفاوت ها، می توانید جملات خود را دقیق تر بیان کنید.

چند سال دارید؟ (How Old Are You)

در این ویدیو، شما با نحوه پرسیدن و پاسخ دادن به سوال "چند سال دارید؟" به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای مکالمات روزمره بسیار مفید است.

چگونه بلیط مترو در برلین بخریم؟ (How to Buy a Metro Ticket in Berlin)

این ویدیو به شما نحوه خرید بلیط مترو در برلین را آموزش می دهد. با یادگیری این واژگان، می توانید به راحتی در سفرهای شهری خود اقدام کنید.

آلمانی ها چقدر برای کفش هایشان پول می دهند؟ (What Do Germans Pay for Their Shoes)

در این ویدیو، شما با نحوه صحبت کردن در مورد قیمت کفش ها به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این موضوع برای مکالمات روزمره بسیار مفید است.

چگونه آلمانی ها به لهجه های مختلف احوالپرسی می کنند؟ (How Germans Greet Each Other in Different Dialects)

این ویدیو به شما نشان می دهد که آلمانی ها چگونه به لهجه های مختلف احوالپرسی می کنند. با یادگیری این موضوع، می توانید به راحتی با افراد از مناطق مختلف آلمان ارتباط برقرار کنید.

چگونه در آلمان یک اتاق پیدا کنیم؟ (How to Find a Room in Germany)

در این ویدیو، شما با نحوه پیدا کردن اتاق در آلمان آشنا خواهید شد. این موضوع برای افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به آلمان دارند بسیار مفید است.

نتیجه گیری

آموزش زبان آلمانی A2-B1 با بهره گیری از ویدیوهای متنوع و جذاب، یک دوره کامل و جامع برای پیشرفت مهارت های زبان آلمانی از سطح مبتدی به متوسط است. این دوره با پوشش دادن تمامی جنبه های زبان آلمانی، از جمله دستور زبان، واژگان، مکالمه و تلفظ، به شما کمک می کند تا به راحتی به این زبان صحبت کنید و در محیط های مختلف ارتباط برقرار کنید. با تماشای این ویدیوها، می توانید مهارت های خود را تقویت کرده و به سطح بالاتری از زبان آلمانی دست یابید. فراگیری مرجع کامل ویدیویی برای آموزش زبان و به ویژه زبان آلمانی است.