آموزش زبان آلمانی B1-B2

در این دوره جامع ویدیویی، شما به یادگیری زبان آلمانی در سطح متوسطه (B1 - B2) خواهید پرداخت. این مجموعه آموزشی شامل فایل های ویدیویی متنوعی است که هر یک به موضوع خاصی از زبان آلمانی می پردازند. در این دوره، موضوعات مختلفی از جمله افعال مهم، اصطلاحات رایج، زندگی روزمره در آلمان و بسیاری دیگر پوشش داده شده است. بیایید به ترتیب شماره به بررسی هر یک از ویدیوهای آموزشی بپردازیم.

یادگیری افعال ساده آلمانی - فعل Machen (Easy German Verbs - Machen - To Do)

این ویدیو به شما افعال ساده آلمانی و نحوه استفاده از فعل "machen" (به معنی انجام دادن) را آموزش می دهد. یادگیری این فعل به شما کمک می کند تا در مکالمات روزمره خود بهتر عمل کنید و جملات پیچیده تری بسازید.

تفاوت های بین "Haben" و "Sein" (Haben vs. Sein - Super Easy German)

در این ویدیو، تفاوت های بین دو فعل مهم "haben" و "sein" به شما آموزش داده می شود. این افعال به عنوان فعل های کمکی در زبان آلمانی نقش حیاتی دارند و شناخت صحیح کاربرد آنها بسیار مهم است.

اصطلاحات رایج آلمانی - قسمت اول (German Idioms - Part I - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی برخی از اصطلاحات رایج آلمانی می پردازد که در مکالمات روزمره استفاده می شوند. آشنایی با این اصطلاحات به شما کمک می کند تا فهم بهتری از زبان آلمانی و فرهنگ آن داشته باشید.

اصطلاحات رایج آلمانی - قسمت دوم (German Idioms - Part II - Super Easy German)

در ادامه ویدیوی قبلی، این ویدیو به معرفی اصطلاحات بیشتر آلمانی می پردازد. یادگیری این اصطلاحات به شما کمک می کند تا مکالمات خود را طبیعی تر و بومی تر جلوه دهید.

اصطلاحات معمول آلمانی (Typical German Idioms - Easy German)

این ویدیو مجموعه ای از اصطلاحات معمول آلمانی را معرفی می کند که در مکالمات روزمره و محیط های مختلف کاربرد دارند. آشنایی با این اصطلاحات به شما کمک می کند تا زبان آلمانی را به صورت کاربردی تری یاد بگیرید.

حمل و نقل عمومی در برلین (Public Transport in Berlin - Super Easy German)

در این ویدیو، شما با سیستم حمل و نقل عمومی در برلین آشنا می شوید. این آشنایی به شما کمک می کند تا در سفرهای خود به آلمان از حمل و نقل عمومی به راحتی استفاده کنید.

چیزهایی که در خیابان ها می بینید (Things You Read in the Streets - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی چیزهایی می پردازد که ممکن است در خیابان های آلمان مشاهده کنید. یادگیری این موارد به شما کمک می کند تا در محیط های مختلف بهتر ارتباط برقرار کنید.

در دفتر کار (At the Office - Super Easy German)

در این ویدیو، با اصطلاحات و عباراتی که در محیط های اداری استفاده می شوند آشنا می شوید. این اطلاعات برای کسانی که قصد کار کردن در آلمان را دارند بسیار مفید است.

تفاوت بین "Komisch" و "Witzig" (Komisch vs. Witzig - Super Easy German)

در این ویدیو، تفاوت های بین دو واژه "komisch" و "witzig" توضیح داده می شود که هر دو به معنای خنده دار هستند اما در کاربرد تفاوت هایی دارند.

سیستم بازیافت بطری ها در آلمان (Bottle Deposit in Germany - Super Easy German)

این ویدیو به توضیح سیستم بازیافت بطری ها در آلمان می پردازد. آشنایی با این سیستم به شما کمک می کند تا در محیط زیست دوستانه تر عمل کنید.

علائم راهنمایی و رانندگی در آلمان (German Road Signs - Super Easy German)

در این ویدیو، با علائم راهنمایی و رانندگی در آلمان آشنا می شوید. این آشنایی برای کسانی که قصد رانندگی در آلمان را دارند ضروری است.

افعال با پیشوند "VER-" (Verbs with 'VER-' - Super Easy German)

این ویدیو به معرفی افعالی که با پیشوند "ver-" شروع می شوند می پردازد. این افعال نقش مهمی در ساختار جملات آلمانی دارند.

منطقه حکومتی در برلین (The Government District in Berlin - Super Easy German)

این ویدیو به معرفی منطقه حکومتی در برلین می پردازد. آشنایی با این منطقه به شما کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد ساختار حکومتی آلمان به دست آورید.

خاطرات کودکی ما (Our Childhood Memories - Easy German)

در این ویدیو، به خاطرات کودکی در آلمان پرداخته می شود. این موضوع به شما کمک می کند تا فرهنگ و سبک زندگی آلمانی ها را بهتر درک کنید.

6 تفاوت بین آلمانی نوشتاری و گفتاری (6 Differences between Written and Spoken German - Easy German)

این ویدیو به بررسی تفاوت های بین زبان آلمانی نوشتاری و گفتاری می پردازد. آشنایی با این تفاوت ها به شما کمک می کند تا در مکالمات روزمره و نوشتن متون بهتر عمل کنید.

زیباترین مکان های آلمان (Most Beautiful Places in Germany - Easy German)

در این ویدیو، با برخی از زیباترین مکان های دیدنی آلمان آشنا می شوید. این اطلاعات برای کسانی که قصد سفر به آلمان را دارند بسیار مفید است.

نظر آلمانی ها در مورد ایتالیا (What Germans Think of Italy - Easy German)

این ویدیو به بررسی نظرات آلمانی ها در مورد کشور ایتالیا می پردازد. آشنایی با این نظرات به شما کمک می کند تا دیدگاه های فرهنگی مختلف را بهتر درک کنید.

مقایسه آلمان و ویتنام (Vietnam vs. Germany - Easy German)

در این ویدیو، مقایسه ای بین فرهنگ و زندگی در آلمان و ویتنام انجام می شود. این مقایسه به شما کمک می کند تا تفاوت های فرهنگی را بهتر درک کنید.

هدیه دادن در آلمان (Giving Presents in Germany - Easy German)

این ویدیو به بررسی فرهنگ هدیه دادن در آلمان می پردازد. آشنایی با این فرهنگ به شما کمک می کند تا در مواقع هدیه دادن بهتر عمل کنید.

10 اشتباه رایج یادگیرندگان زبان آلمانی (10 Common Mistakes German Learners Make - Easy German)

در این ویدیو، 10 اشتباه رایج که یادگیرندگان زبان آلمانی مرتکب می شوند معرفی می شود. آشنایی با این اشتباهات به شما کمک می کند تا از آنها اجتناب کنید.

واژه "Umständlich" (Umständlich - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "umständlich" می پردازد که به معنای پیچیده و زمان بر است. این واژه در مکالمات روزمره بسیار استفاده می شود.

سلام مانوئل از هند (Manuel Says Hello from India - Easy German)

در این ویدیو، مانوئل از تجربیات خود در هند صحبت می کند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با تجربیات فرهنگی مختلف آشنا شوید.

چگونه آلمانی ها استراحت می کنند (How Do Germans Relax - Easy German)

این ویدیو به بررسی روش های مختلفی که آلمانی ها برای استراحت و آرامش استفاده می کنند می پردازد. آشنایی با این روش ها به شما کمک می کند تا بهتر با فرهنگ آلمانی ها آشنا شوید.

شما چه می خوانید (What Are You Reading - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد کتاب ها و مطالبی که می خوانند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با علایق ادبی آنها آشنا شوید.

چند ساعت در هفته کار می کنید (How Many Hours per Week Do You Work - Easy German)

این ویدیو به بررسی ساعات کاری در آلمان می پردازد. آشنایی با این موضوع به شما کمک می کند تا درک بهتری از فرهنگ کاری آلمان داشته باشید.

آلمانی ها عزیزان خود را چه می نامند (What Germans Call Their Loved Ones - Easy German)

در این ویدیو، اصطلاحاتی که آلمانی ها برای نامیدن عزیزان خود استفاده می کنند معرفی می شود. این اصطلاحات به شما کمک می کنند تا مکالمات خود را محبت آمیزتر کنید.

چه چیزی در مورد حرفه خود دوست دارید (What Do You Like About Your Profession - Easy German)

این ویدیو به بررسی دلایل مختلفی که آلمانی ها حرفه خود را دوست دارند می پردازد. آشنایی با این دلایل به شما کمک می کند تا انگیزه های شغلی خود را بهتر درک کنید.

سفر (Travelling - Easy German)

در این ویدیو، نکاتی در مورد سفر در آلمان و تجربیات مسافرتی آلمانی ها ارائه می شود. این اطلاعات برای کسانی که علاقه مند به سفر هستند مفید است.

مینیمالیسم (Minimalism - Easy German)

این ویدیو به بررسی مفهوم مینیمالیسم و تأثیر آن بر زندگی آلمانی ها می پردازد. آشنایی با این مفهوم به شما کمک می کند تا سبک زندگی خود را ساده تر کنید.

آلمانی ها در مورد سایر کشورها چه فکر می کنند (What Germans Like About Other Countries - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها نظرات خود را در مورد سایر کشورها به اشتراک می گذارند. این نظرات به شما کمک می کنند تا دیدگاه های فرهنگی مختلف را بهتر درک کنید.

در نانوایی آلمانی (At a German Bakery - Easy German)

این ویدیو به شما نشان می دهد که در یک نانوایی آلمانی چه چیزهایی پیدا می شود و چگونه خرید می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا در سفرهای خود به آلمان راحت تر خرید کنید.

آلمانی ها در مورد انگلیس چه فکر می کنند (What Germans Like About England - Easy German)

این ویدیو به بررسی نظرات آلمانی ها در مورد انگلیس می پردازد. آشنایی با این نظرات به شما کمک می کند تا تفاوت های فرهنگی را بهتر درک کنید.

جناب دوزن و سیزن (Duzen und Siezen - Easy German)

این ویدیو به بررسی تفاوت بین دو واژه "duzen" و "siezen" که به معنای "تو" و "شما" هستند می پردازد. آشنایی با این تفاوت به شما کمک می کند تا در مکالمات خود بهتر عمل کنید.

در کوه های ارونگو (In the Erongo Mountains - Easy German)

در این ویدیو، شما با کوه های ارونگو در نامیبیا آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با طبیعت و جاذبه های طبیعی این منطقه بیشتر آشنا شوید.

به چه چیزی اعتیاد دارید (What Are You Addicted To - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد چیزهایی که به آنها اعتیاد دارند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با علایق و عادات آنها بیشتر آشنا شوید.

یادگیری زبان آلمانی با موسیقی (Learning German with Music - Easy German)

این ویدیو به بررسی نقش موسیقی در یادگیری زبان آلمانی می پردازد. آشنایی با این روش به شما کمک می کند تا زبان آلمانی را به صورت جذاب تری یاد بگیرید.

کریسمس با خانواده کَری (Christmas with Cari's Family - Easy German)

در این ویدیو، شما با جشن کریسمس در خانواده کَری آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با سنت ها و آیین های کریسمس در آلمان آشنا شوید.

واژه "Arbeit" (Arbeit - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "arbeit" که به معنای کار است می پردازد. این واژه در مکالمات روزمره و محیط های کاری بسیار استفاده می شود.

نکات زمستانی در آلمان (Tips for the Winter in Germany - Easy German)

در این ویدیو، نکاتی برای گذراندن زمستان در آلمان ارائه می شود. این نکات به شما کمک می کنند تا در فصل سرما بهتر عمل کنید.

در آرایشگاه (At the Hairdresser - Easy German)

این ویدیو به شما نشان می دهد که در یک آرایشگاه آلمانی چه اتفاقاتی می افتد و چگونه می توانید از خدمات آنها استفاده کنید.

پیدا کردن دوستان در آلمان (Finding Friends in Germany - Easy German)

در این ویدیو، نکاتی برای پیدا کردن دوستان در آلمان ارائه می شود. این نکات به شما کمک می کنند تا بهتر با مردم آلمان ارتباط برقرار کنید.

آلمانی ها در مورد آمریکا چه فکر می کنند (What Do Germans Think About the USA - Easy German)

این ویدیو به بررسی نظرات آلمانی ها در مورد آمریکا می پردازد. آشنایی با این نظرات به شما کمک می کند تا تفاوت های فرهنگی را بهتر درک کنید.

سیلت (Sylt - Easy German)

در این ویدیو، شما با جزیره سیلت در آلمان آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با جاذبه های گردشگری این جزیره بیشتر آشنا شوید.

واژه "Sturmfrei" (Sturmfrei - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "sturmfrei" که به معنای داشتن خانه ای بدون نظارت است می پردازد. این واژه در مکالمات غیررسمی بسیار استفاده می شود.

زندگی دانشجویی در آلمان (Student Life in Germany - Easy German)

در این ویدیو، شما با زندگی دانشجویی در آلمان آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا درک بهتری از تجربیات دانشجویی در آلمان داشته باشید.

واژه "Fremdschämen" (Fremdschämen - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "fremdschämen" که به معنای احساس شرم برای دیگران است می پردازد. این واژه در موقعیت های اجتماعی مختلف بسیار کاربرد دارد.

واژه "Trottel" (Trottel - Easy German)

در این ویدیو، واژه "trottel" که به معنای احمق است بررسی می شود. این واژه در مکالمات غیررسمی بسیار استفاده می شود.

چه زبان هایی را یاد می گیرید (Which Languages Are You Learning - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد زبان هایی که در حال یادگیری هستند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با تجربیات آنها در یادگیری زبان های جدید آشنا شوید.

چگونه کریسمس را جشن می گیرید (How Do You Celebrate Christmas - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد نحوه جشن گرفتن کریسمس صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با سنت ها و آیین های کریسمس در آلمان آشنا شوید.

واژه "Kuddelmuddel" (Kuddelmuddel - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "kuddelmuddel" که به معنای آشفتگی است می پردازد. این واژه در موقعیت های مختلف اجتماعی و روزمره کاربرد دارد.

واژه "Fernweh" (Fernweh - Easy German)

در این ویدیو، واژه "fernweh" که به معنای میل به سفر است بررسی می شود. این واژه برای توصیف احساس نیاز به سفر و دیدن مکان های جدید استفاده می شود.

واژه "Gemütlich" (Gemütlich - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "gemütlich" که به معنای دلپذیر و راحت است می پردازد. این واژه برای توصیف مکان ها و موقعیت های دلپذیر استفاده می شود.

آلمانی های بایرن (Typical Bavarian - Easy German)

در این ویدیو، شما با فرهنگ و ویژگی های آلمانی های منطقه بایرن آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا تفاوت های فرهنگی در آلمان را بهتر درک کنید.

خرید در هامبورگ (Shopping in Hamburg - Easy German)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه در شهر هامبورگ خرید کنید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با فروشگاه ها و مراکز خرید این شهر بیشتر آشنا شوید.

مکان های مورد علاقه (Favourite Places - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد مکان های مورد علاقه خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آلمان بیشتر آشنا شوید.

چه چیزی در مورد برلین دوست دارید (What Do You Like About Berlin - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد چیزهایی که در مورد برلین دوست دارند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با ویژگی های این شهر بیشتر آشنا شوید.

حالت شما چطور است (How Are You - Easy German)

این ویدیو به بررسی نحوه پرسیدن حال افراد در زبان آلمانی می پردازد. این ویدیو به شما کمک می کند تا مکالمات روزمره خود را بهتر مدیریت کنید.

چه کاری اینجا انجام می دهید (What Do You Do Here - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد کارهایی که در مکان های مختلف انجام می دهند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با فعالیت های روزمره در آلمان آشنا شوید.

هامبورگ (Hamburg - Easy German)

در این ویدیو، شما با شهر هامبورگ و جاذبه های گردشگری آن آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با این شهر زیبا بیشتر آشنا شوید.

امروز چه کاری انجام می دهید (What Are You Doing Today - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد برنامه های روزانه خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با سبک زندگی روزمره آنها بیشتر آشنا شوید.

آلمانی ها در مورد انگلستان چه فکر می کنند (What Do Germans Like About England - Easy German)

این ویدیو به بررسی نظرات آلمانی ها در مورد انگلستان می پردازد. آشنایی با این نظرات به شما کمک می کند تا تفاوت های فرهنگی را بهتر درک کنید.

چه چیزی آلمانی است (What is Typical German - Easy German)

این ویدیو به بررسی چیزهایی که به عنوان ویژگی های معمول آلمانی شناخته می شوند می پردازد. آشنایی با این ویژگی ها به شما کمک می کند تا فرهنگ آلمانی را بهتر درک کنید.

مشاغل و حرفه ها (Jobs and Careers - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد مشاغل و حرفه های خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با فرصت های شغلی در آلمان بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با افراد در خیابان ها (Getting to Know People in the Streets - Easy German)

این ویدیو به بررسی روش های آشنایی با افراد در خیابان ها می پردازد. آشنایی با این روش ها به شما کمک می کند تا در مواقع مختلف بهتر ارتباط برقرار کنید.

مصاحبه های شغلی در آلمان (Job Interviews in Germany - Easy German)

در این ویدیو، نکاتی برای مصاحبه های شغلی در آلمان ارائه می شود. این نکات به شما کمک می کنند تا در مصاحبه های خود بهتر عمل کنید.

12 غذای معمول آلمانی (12 Typical German Dishes - Easy German)

در این ویدیو، 12 غذای معمول آلمانی معرفی می شود. آشنایی با این غذاها به شما کمک می کند تا در سفرهای خود به آلمان تجربه های خوشمزه تری داشته باشید.

سفر در آلمان با قطار (Travelling through Germany by Train - Super Easy German)

این ویدیو به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با قطار در آلمان سفر کنید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با سیستم حمل و نقل ریلی آلمان بیشتر آشنا شوید.

آلمانی ها در مورد ژاپن چه فکر می کنند (What Germans Think About Japan - Easy German)

در این ویدیو، نظرات آلمانی ها در مورد ژاپن بررسی می شود. آشنایی با این نظرات به شما کمک می کند تا دیدگاه های فرهنگی مختلف را بهتر درک کنید.

ما در توکیو هستیم (We Are in Tokyo - Easy German)

این ویدیو به تجربیات سفر تیم Easy German به توکیو می پردازد. این ویدیو به شما کمک می کند تا با فرهنگ ژاپنی و تجربیات سفر به این کشور بیشتر آشنا شوید.

آلمانی در من (The German in Me - Easy German)

در این ویدیو، افراد در مورد ویژگی های آلمانی خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با ویژگی های شخصیتی و فرهنگی آلمانی ها بیشتر آشنا شوید.

واژه های پرکننده در زبان آلمانی (Also, Quasi, Irgendwie, Sozusagen - German Filler Words - Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه های پرکننده در زبان آلمانی می پردازد که در مکالمات روزمره بسیار استفاده می شوند.

گم کردن کیف پول در آلمان (Losing Your Wallet in Germany - Easy German)

در این ویدیو، شما با تجربیات افراد در مورد گم کردن کیف پول خود در آلمان آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا در مواقع اضطراری بهتر عمل کنید.

به کجا در آلمان بروید (Where to Go in Germany - Easy German)

این ویدیو به معرفی مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری آلمان می پردازد. این اطلاعات برای کسانی که قصد سفر به آلمان دارند بسیار مفید است.

چه نوع شخصی هستید (What Kind of Person Are You - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد شخصیت و ویژگی های خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با انواع شخصیت ها در آلمان آشنا شوید.

زندگی چقدر وحشتناک است (How Awful Is Life - Easy German)

این ویدیو به بررسی دیدگاه های مختلف در مورد سختی ها و مشکلات زندگی می پردازد. این ویدیو به شما کمک می کند تا با نگاه های مختلف به زندگی آشنا شوید.

هزینه اجاره مسکن در آلمان چقدر است (How Much Does It Cost to Rent a Place in Germany - Easy German)

این ویدیو به بررسی هزینه های اجاره مسکن در آلمان می پردازد. این اطلاعات برای کسانی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند بسیار مفید است.

واژه های "Da" در زبان آلمانی (German Da-Words - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه های "da" در زبان آلمانی می پردازد که در ساختار جملات مختلف استفاده می شوند.

واژه های "Wo" در زبان آلمانی (Wofür, Worauf, Womit - Wo-Words - Super Easy German)

در این ویدیو، واژه های "wo" در زبان آلمانی بررسی می شوند که در سؤالات و جملات پرسشی استفاده می شوند.

آلمانی ها رقصیدن را دوست دارند (Do Germans Like Dancing - Easy German)

این ویدیو به بررسی نظرات آلمانی ها در مورد رقصیدن و علاقه آنها به این فعالیت می پردازد.

13 چیز عجیب در سوپرمارکت های آلمانی (13 Weird Things in German Supermarkets - Easy German)

در این ویدیو، 13 مورد عجیب که ممکن است در سوپرمارکت های آلمانی پیدا کنید معرفی می شود.

بهترین لحظه هفته شما چه بود (What Was the Highlight of Your Week - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد بهترین لحظه هفته خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با لحظات خوش زندگی آنها آشنا شوید.

چگونه در آلمان انعام دهید (How to Tip in Germany - Easy German)

در این ویدیو، نکاتی برای انعام دادن در آلمان ارائه می شود. این نکات به شما کمک می کنند تا در مکان های مختلف بهتر عمل کنید.

تفاوت بین "Wie" و "Als" (Wie vs. Als - Super Easy German)

در این ویدیو، تفاوت بین دو واژه "wie" و "als" که در مقایسه ها استفاده می شوند بررسی می شود.

آلمانی ها چگونه جابه جا می شوند (How Germans Get Around - Easy German)

این ویدیو به بررسی روش های مختلف جابه جایی در آلمان می پردازد. این اطلاعات به شما کمک می کنند تا در سفرهای خود به آلمان بهتر عمل کنید.

آیا ترجیح می دهید... (Would You Rather... - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد ترجیحات خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با علایق و اولویت های آنها آشنا شوید.

چه چیز خاصی در سوپرمارکت های آلمانی وجود دارد (What Is Special About German Supermarkets - Easy German)

در این ویدیو، ویژگی های خاص سوپرمارکت های آلمانی بررسی می شوند که ممکن است در کشورهای دیگر یافت نشوند.

آنها این ویدیو شگفت انگیز را برای ما ساختند (They Made This Amazing Video for Us - Easy German)

در این ویدیو، تیم Easy German از ویدیوی شگفت انگیزی که برای آنها ساخته شده است قدردانی می کند.

چگونه جملاتی با "Um... zu" بسازیم (How to Form Sentences with 'Um... zu' - Super Easy German)

در این ویدیو، نحوه ساخت جملات با استفاده از ساختار "um... zu" در زبان آلمانی آموزش داده می شود.

نحوه استفاده از "Je... desto" (Je... desto - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی نحوه استفاده از ساختار "je... desto" در زبان آلمانی می پردازد که برای مقایسه ها استفاده می شود.

چرا به برلین نقل مکان کردید (Why Did You Move to Berlin - Easy German)

در این ویدیو، افراد در مورد دلایل خود برای نقل مکان به برلین صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با تجربیات مهاجرتی آشنا شوید.

یخچال ما (Our Fridge - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی محتویات یخچال افراد در آلمان می پردازد. این ویدیو به شما کمک می کند تا با عادات غذایی آنها بیشتر آشنا شوید.

امروز چه چیزی شما را خنداند (What Made You Laugh Today - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد چیزهایی که امروز آنها را خنداند صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با لحظات شاد زندگی آنها آشنا شوید.

آلمانی ها چه می خورند (What Do Germans Eat - Easy German)

این ویدیو به بررسی عادات غذایی آلمانی ها می پردازد. این ویدیو به شما کمک می کند تا با غذاهای مورد علاقه آنها بیشتر آشنا شوید.

20 فعل بازتابی معمول در زبان آلمانی (20 Common Reflexive Verbs in German - Super Easy German)

در این ویدیو، 20 فعل بازتابی که در زبان آلمانی استفاده می شوند معرفی می شود.

تفاوت های فرهنگی بین بریتانیا و آلمان (Cultural Differences Between the UK & Germany - Easy German)

این ویدیو به بررسی تفاوت های فرهنگی بین بریتانیا و آلمان می پردازد. آشنایی با این تفاوت ها به شما کمک می کند تا بهتر با فرهنگ های مختلف ارتباط برقرار کنید.

خاطرات کودکی (Childhood Memories - Easy German)

در این ویدیو، افراد در مورد خاطرات کودکی خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با تجربیات شخصی آنها آشنا شوید.

دیوار برلین (The Berlin Wall - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی دیوار برلین و تاریخچه آن می پردازد. آشنایی با این موضوع به شما کمک می کند تا با تاریخ آلمان بیشتر آشنا شوید.

چیزهایی که در اطراف برلین انجام دهید - اسپری والد (Things to Do Around Berlin - Spreewald - Super Easy German)

در این ویدیو، شما با فعالیت هایی که می توانید در اطراف برلین انجام دهید آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا سفرهای خود را بهتر برنامه ریزی کنید.

چگونه در زبان آلمانی تلفن بزنیم (How to Make a Phone Call in German - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی نحوه تلفن زدن در زبان آلمانی می پردازد. آشنایی با این نکات به شما کمک می کند تا در مکالمات تلفنی خود بهتر عمل کنید.

چگونه به آلمانی بحث کنیم (How to Argue in German - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی نکاتی برای بحث کردن به زبان آلمانی می پردازد. آشنایی با این نکات به شما کمک می کند تا در مکالمات خود بهتر استدلال کنید.

زندگی در آپارتمان مشترک در آلمان (Life in a Shared Apartment in Germany - Super Easy German)

در این ویدیو، شما با زندگی در آپارتمان های مشترک در آلمان آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا تجربیات زندگی مشترک را بهتر درک کنید.

اشتباهات رایج - "Ob" در مقابل "Wenn" (Common Mistakes - Ob vs. Wenn - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی تفاوت بین دو واژه "ob" و "wenn" که در جملات پرسشی استفاده می شوند می پردازد.

9 نکته قبل از آمدن به آلمان (9 Things to Know Before You Come to Germany - Super Easy German)

این ویدیو به شما 9 نکته مهم که باید قبل از سفر به آلمان بدانید را معرفی می کند. این نکات به شما کمک می کنند تا در سفرهای خود به آلمان بهتر عمل کنید.

بازدید از فرایبورگ (Visiting Freiburg - Easy German)

در این ویدیو، شما با شهر فرایبورگ و جاذبه های گردشگری آن آشنا می شوید. این ویدیو به شما کمک می کند تا با این شهر زیبا بیشتر آشنا شوید.

آیا هنوز آشپزی می کنید (Do You Still Cook - Easy German)

در این ویدیو، آلمانی ها در مورد عادات آشپزی خود صحبت می کنند. این ویدیو به شما کمک می کند تا با عادات غذایی آنها بیشتر آشنا شوید.

واژه "NA JA" - توضیح داده شده (NA JA - Explained - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "na ja" که در مکالمات غیررسمی استفاده می شود می پردازد.

واژه "Ach" - توضیح داده شده (Ach - Explained - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی واژه "ach" که در مکالمات روزمره استفاده می شود می پردازد. این واژه به بیان احساسات مختلف کمک می کند.

افعال آلمانی با پیشوند "ENT-" (German Verbs with 'ENT-' - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی افعال آلمانی که با پیشوند "ent-" شروع می شوند می پردازد. این افعال نقش مهمی در ساختار جملات آلمانی دارند.

افعال با پیشوند "ZER-" (Verbs with 'ZER-' - Super Easy German)

این ویدیو به بررسی افعالی که با پیشوند "zer-" شروع می شوند می پردازد. این افعال نیز نقش مهمی در ساختار جملات آلمانی دارند.

نتیجه گیری

این دوره آموزشی جامع، به شما کمک می کند تا مهارت های زبان آلمانی خود را به سطح بالاتری برسانید. با مطالعه و مشاهده ویدیوهای این دوره، شما با افعال، اصطلاحات، و عبارات کاربردی زبان آلمانی آشنا خواهید شد و می توانید در مکالمات روزمره و محیط های مختلف بهتر عمل کنید. همچنین، آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی آلمانی ها به شما کمک می کند تا بهتر با این کشور و مردم آن ارتباط برقرار کنید. فراگیری، مرجع آموزش های زبان و آموزش زبان آلمانی، به شما کمک می کند تا در این مسیر به بهترین نحو پیشرفت کنید.