آموزش زبان آلمانی به فارسی

آموزش زبان آلمانی به فارسی یکی از جامع ترین و کاربردی ترین دوره های آموزشی است که برای افرادی که می خواهند زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرند طراحی شده است. این دوره شامل ویدیوهای آموزشی متعددی است که هر کدام به یک موضوع خاص در زبان آلمانی پرداخته و به شما کمک می کنند تا به تدریج و به صورت کامل این زبان را بیاموزید. دوره "آلمانی برای نوآموزان" (Deutschtrainer A1-A2) با تمرکز بر مکالمات روزمره و مباحث پایه ای، بهترین گزینه برای شروع یادگیری آلمانی است.

درس ۱ - خود را معرفی کردن (Lesson 1 - Introducing Yourself)

در اولین درس از دوره آلمانی برای نوآموزان، شما با نحوه معرفی کردن خود به زبان آلمانی آشنا خواهید شد. این درس به شما کمک می کند تا بتوانید خود را به دیگران معرفی کنید و اطلاعات پایه ای در مورد خود ارائه دهید. تمرینات موجود در این ویدیو به شما کمک می کنند تا به راحتی این مهارت را یاد بگیرید و در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید.

درس ۲ - در گفت وگو (Lesson 2 - In Conversation)

در درس دوم، شما یاد می گیرید که چگونه در مکالمات روزمره به زبان آلمانی شرکت کنید. این درس شامل عباراتی است که به شما کمک می کنند تا بتوانید در موقعیت های مختلف اجتماعی به خوبی ارتباط برقرار کنید. یادگیری این عبارات به شما این امکان را می دهد تا با دیگران به راحتی صحبت کنید و مکالمات خود را ادامه دهید.

درس ۳ - سلام و خداحافظی (Lesson 3 - Greetings and Farewells)

درس سوم به موضوع سلام و خداحافظی می پردازد. شما در این درس می آموزید که چگونه به دیگران سلام کنید و با آنها خداحافظی کنید. این مهارت برای برقراری ارتباط اولیه با افراد بسیار مهم است و به شما کمک می کند تا در جامعه آلمانی زبان بهتر پذیرفته شوید.

درس ۴ - حالت چطور است؟ (Lesson 4 - How Are You?)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا حال و احوال دیگران را بپرسید و به این سوالات پاسخ دهید. این عبارات به شما این امکان را می دهند تا در مکالمات روزمره خود بتوانید بهتر ارتباط برقرار کنید و تعاملات اجتماعی خود را تقویت کنید.

درس ۵ - کجایی هستی؟ (Lesson 5 - Where Are You From?)

در درس پنجم، شما یاد می گیرید که چگونه از دیگران بپرسید که اهل کجا هستند و خودتان نیز این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهید. این درس به شما کمک می کند تا در مکالمات ابتدایی خود با افراد جدید به راحتی اطلاعات لازم را رد و بدل کنید.

درس ۶ - کجا زندگی می کنی؟ (Lesson 6 - Where Do You Live?)

در این درس، شما می آموزید که چگونه درباره محل زندگی خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید. این مهارت برای آشنایی با افراد جدید و برقراری ارتباطات دوستانه بسیار مفید است.

درس ۷ - خانواده (Lesson 7 - Family)

درس هفتم به معرفی اعضای خانواده می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه اعضای خانواده خود را معرفی کنید و درباره خانواده دیگران نیز سوال بپرسید. این مهارت به شما کمک می کند تا در مکالمات خود درباره موضوعات شخصی تر صحبت کنید و ارتباطات نزدیک تری برقرار کنید.

درس ۸ - مهاجرت (Lesson 8 - Immigration)

در این درس، شما با کلمات و عبارات مرتبط با مهاجرت آشنا می شوید. این درس برای افرادی که به دنبال مهاجرت به کشورهای آلمانی زبان هستند بسیار مفید است و به آنها کمک می کند تا بتوانند بهتر خود را برای این فرایند آماده کنند.

درس ۹ - تقاضای کمک کردن (Lesson 9 - Asking for Help)

در درس نهم، شما می آموزید که چگونه در موقعیت های مختلف از دیگران کمک بخواهید و به درخواست های کمک دیگران پاسخ دهید. این مهارت برای برقراری ارتباط در موقعیت های اورژانسی و یا هنگام نیاز به راهنمایی بسیار مهم است.

درس ۱۰ - آموختن زبان آلمانی (Lesson 10 - Learning German)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا درباره یادگیری زبان آلمانی صحبت کنید و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این درس برای تشویق و انگیزه بخشی به خود در مسیر یادگیری زبان بسیار مفید است.

درس ۱۱ - کار و شغل (Lesson 11 - Work and Profession)

درس یازدهم به موضوع کار و شغل می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره شغل خود صحبت کنید و از دیگران نیز درباره شغلشان سوال بپرسید. این مهارت به شما کمک می کند تا در محیط های کاری بهتر ارتباط برقرار کنید.

درس ۱۲ - مشاغل (Lesson 12 - Professions)

در این درس، شما با انواع مشاغل و عناوین شغلی مختلف آشنا می شوید. این اطلاعات به شما کمک می کنند تا بتوانید در مکالمات خود از عبارات مناسب استفاده کنید و درباره موضوعات کاری صحبت کنید.

درس ۱۳ - تلفن و ایمیل (Lesson 13 - Phone and Email)

درس سیزدهم به نحوه برقراری ارتباط از طریق تلفن و ایمیل می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه تماس های تلفنی برقرار کنید و ایمیل های حرفه ای بنویسید. این مهارت ها برای ارتباطات کاری و شخصی بسیار کاربردی هستند.

درس ۱۴ - اعداد (Lesson 14 - Numbers)

در این درس، شما با اعداد و نحوه استفاده از آنها در مکالمات روزمره آشنا می شوید. یادگیری اعداد به شما کمک می کند تا در موقعیت های مختلف مانند خرید، پرسش و پاسخ های روزمره و غیره بهتر عمل کنید.

درس ۱۵ - ماه (Lesson 15 - Months)

در درس پانزدهم، شما با اسامی ماه های سال و نحوه استفاده از آنها در جملات آشنا می شوید. این مهارت برای برنامه ریزی و تنظیم قرار ملاقات ها و رویدادها بسیار مفید است.

درس ۱۶ - روزهای هفته (Lesson 16 - Days of the Week)

در این درس، شما با اسامی روزهای هفته آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه آنها را در جملات خود به کار ببرید. این مهارت به شما کمک می کند تا بتوانید برنامه های روزانه خود را بهتر مدیریت کنید.

درس ۱۷ - وقت و ساعت (Lesson 17 - Time and Clock)

در این درس، شما یاد می گیرید که چگونه ساعت را بگویید و درباره زمان صحبت کنید. این مهارت برای هماهنگی و تنظیم قرار ملاقات ها و برنامه های روزانه بسیار مهم است.

درس ۱۸ - کارهای روزانه (Lesson 18 - Daily Activities)

درس هجدهم به موضوع کارهای روزانه می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره فعالیت های روزمره خود صحبت کنید و برنامه های روزانه خود را بیان کنید.

درس ۱۹ - لغو کردن (Lesson 19 - Canceling)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید قرارها و برنامه های خود را لغو کنید و این موضوع را به دیگران اطلاع دهید. این مهارت برای مدیریت زمان و برنامه ریزی های مجدد بسیار کاربردی است.

درس ۲۰ - وسایل نقلیه (Lesson 20 - Transportation)

درس بیستم به موضوع وسایل نقلیه اختصاص دارد. شما در این درس با انواع وسایل نقلیه آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه درباره آنها صحبت کنید و سوال بپرسید.

درس ۲۱ - سفر کردن (Lesson 21 - Traveling)

در این درس، شما یاد می گیرید که چگونه درباره سفر و مسافرت صحبت کنید. این درس شامل عباراتی است که به شما کمک می کنند تا برنامه های سفر خود را بیان کنید و از دیگران درباره تجربیات سفرشان سوال بپرسید.

درس ۲۲ - یک بلیط قطار لطفا (Lesson 22 - A Train Ticket Please)

در این درس، شما با نحوه خرید بلیط قطار و انجام مکالمات مرتبط با آن آشنا می شوید. این مهارت برای افرادی که قصد استفاده از وسایل نقلیه عمومی را دارند بسیار مفید است.

درس ۲۳ - در شهر (Lesson 23 - In the City)

درس بیست و سوم به موضوع زندگی در شهر می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره مکان ها و امکانات شهری صحبت کنید و سوال بپرسید.

درس ۲۴ - توصیف راه (Lesson 24 - Directions)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید راه ها و مسیرها را توصیف کنید و از دیگران نیز راهنمایی بگیرید.

درس ۲۵ - رنگ (Lesson 25 - Colors)

درس بیست و پنجم به موضوع رنگ ها اختصاص دارد. شما در این درس با اسامی رنگ های مختلف و نحوه استفاده از آنها در جملات آشنا می شوید.

درس ۲۶ - وعده های غذایی (Lesson 26 - Meals)

در این درس، شما یاد می گیرید که چگونه درباره وعده های غذایی صحبت کنید و سوال بپرسید. این مهارت برای برقراری ارتباط در محیط های مربوط به غذا و رستوران بسیار مفید است.

درس ۲۷ - خرید و پرداخت (Lesson 27 - Shopping and Payment)

درس بیست و هفتم به موضوع خرید و پرداخت می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه خرید کنید و درباره روش های پرداخت صحبت کنید.

درس ۲۸ - خرید مواد غذایی (Lesson 28 - Grocery Shopping)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید در فروشگاه های مواد غذایی خرید کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۲۹ - خرید میوه (Lesson 29 - Buying Fruits)

درس بیست و نهم به موضوع خرید میوه اختصاص دارد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه میوه های مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید.

درس ۳۰ - خریدِ سبزیجات (Lesson 30 - Buying Vegetables)

در این درس، شما با نحوه خرید سبزیجات و صحبت درباره آنها آشنا می شوید. این مهارت برای برقراری ارتباط در محیط های مربوط به خرید مواد غذایی بسیار مفید است.

درس ۳۱ - نوشیدنی (Lesson 31 - Drinks)

درس سی و یکم به موضوع نوشیدنی ها می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره انواع نوشیدنی ها صحبت کنید و سوال بپرسید.

درس ۳۲ - خوارک مورد علاقه ام (Lesson 32 - My Favorite Food)

در این درس، شما می آموزید که چگونه درباره غذاهای مورد علاقه خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۳۳ - پوشاک (بخش ۱) (Lesson 33 - Clothing (Part 1))

درس سی و سوم به موضوع پوشاک اختصاص دارد. شما در این درس با انواع لباس ها و نحوه صحبت درباره آنها آشنا می شوید.

درس ۳۴ - پوشاک (بخش ۲) (Lesson 34 - Clothing (Part 2))

در این درس، شما با ادامه موضوع پوشاک آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه درباره لباس های مختلف صحبت کنید.

درس ۳۵ - در مطب دکتر (Lesson 35 - At the Doctor's Office)

درس سی و پنجم به موضوع مراجعه به مطب دکتر می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره مشکلات پزشکی خود صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۳۶ - در بیمارستان (Lesson 36 - At the Hospital)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید در بیمارستان ارتباط برقرار کنید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۳۷ - اعضای بدن (Lesson 37 - Body Parts)

درس سی و هفتم به موضوع اعضای بدن اختصاص دارد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه اسامی اعضای بدن را بگویید و درباره آنها صحبت کنید.

درس ۳۸ - پزشکی زنان (Lesson 38 - Women's Health)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره مسائل مربوط به سلامت زنان صحبت کنید.

درس ۳۹ - زایمان (Lesson 39 - Childbirth)

درس سی و نهم به موضوع زایمان می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره زایمان و مراقبت های پس از آن صحبت کنید.

درس ۴۰ - کودکان (Lesson 40 - Children)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره کودکان و مراقبت های مربوط به آنها صحبت کنید.

درس ۴۱ - در جستجوی آپارتمان (Lesson 41 - Looking for an Apartment)

درس چهل و یکم به موضوع جستجوی آپارتمان می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره جستجوی مسکن صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۴۲ - مبلمان منزل (Lesson 42 - Home Furniture)

در این درس، شما با اسامی و عبارات مربوط به مبلمان منزل آشنا می شوید. این مهارت برای برقراری ارتباط در محیط های مربوط به خانه و خرید مبلمان بسیار مفید است.

درس ۴۳ - این کار نمی کند (Lesson 43 - It Doesn't Work)

درس چهل و سوم به موضوع مشکلات و خرابی های مختلف می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه مشکلات خود را بیان کنید و درخواست کمک کنید.

درس ۴۴ - انجام کارهای منزل (Lesson 44 - Doing Household Chores)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره انجام کارهای منزل صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۴۵ - در بانک (Lesson 45 - At the Bank)

درس چهل و پنجم به موضوع بانک و انجام امور بانکی می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره امور بانکی صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۴۶ - آب و هوا (Lesson 46 - Weather)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره آب و هوا صحبت کنید و از دیگران در این مورد سوال بپرسید.

درس ۴۷ - اوقات فراغت و ورزش (Lesson 47 - Leisure and Sports)

درس چهل و هفتم به موضوع اوقات فراغت و ورزش می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره فعالیت های تفریحی و ورزشی خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۴۸ - تفریح و سرگرمی (Lesson 48 - Entertainment and Hobbies)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره تفریحات و سرگرمی های خود صحبت کنید.

درس ۴۹ - رایانه (Lesson 49 - Computer)

درس چهل و نهم به موضوع رایانه و استفاده از آن می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره رایانه صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۵۰ - در اینترنت (Lesson 50 - On the Internet)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره اینترنت و فعالیت های آنلاین خود صحبت کنید.

درس ۵۱ - فوتبال (Lesson 51 - Football)

درس پنجاه و یکم به موضوع فوتبال می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره فوتبال صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۵۲ - پارتی گرفتن (Lesson 52 - Throwing a Party)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره برگزاری پارتی و جشن ها صحبت کنید.

درس ۵۳ - کجا می روی؟ (Lesson 53 - Where Are You Going?)

درس پنجاه و سوم به موضوع پرسیدن مقصد افراد می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه از دیگران بپرسید که به کجا می روند و خودتان نیز به این سوال پاسخ دهید.

درس ۵۴ - در رستوران (Lesson 54 - At the Restaurant)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید در رستوران ها به راحتی سفارش دهید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۵۵ - شیرینی جات و تنقلات (Lesson 55 - Sweets and Snacks)

درس پنجاه و پنجم به موضوع شیرینی جات و تنقلات می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره انواع شیرینی جات و تنقلات صحبت کنید.

درس ۵۶ - آشپزی (Lesson 56 - Cooking)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره آشپزی و پخت و پز صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۵۷ - چیدنِ میز (Lesson 57 - Setting the Table)

درس پنجاه و هفتم به موضوع چیدن میز اختصاص دارد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه میز را بچینید و درباره این کار صحبت کنید.

درس ۵۸ - صبحانه (Lesson 58 - Breakfast)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره صبحانه و انواع غذاهای مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۵۹ - واژه های پرسشی (Lesson 59 - Question Words)

درس پنجاه و نهم به موضوع واژه های پرسشی می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه از واژه های پرسشی استفاده کنید و سوالات خود را بیان کنید.

درس ۶۰ - توصیف کردن چیزی (Lesson 60 - Describing Something)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید اشیاء و موقعیت های مختلف را توصیف کنید.

درس ۶۱ - در خانه (Lesson 61 - At Home)

درس شصت و یکم به موضوع زندگی در خانه می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره خانه و زندگی روزمره خود صحبت کنید.

درس ۶۲ - در آشپزخانه (Lesson 62 - In the Kitchen)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره آشپزخانه و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۶۳ - در اتاق نشیمن (Lesson 63 - In the Living Room)

درس شصت و سوم به موضوع اتاق نشیمن می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره اتاق نشیمن و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۶۴ - در اتاق خواب (Lesson 64 - In the Bedroom)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره اتاق خواب و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۶۵ - لوازم آرایش (Lesson 65 - Cosmetics)

درس شصت و پنجم به موضوع لوازم آرایش می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره لوازم آرایش صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۶۶ - در آرایشگاه (Lesson 66 - At the Hairdresser's)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید در آرایشگاه نیازهای خود را بیان کنید و درباره خدمات مختلف صحبت کنید.

درس ۶۷ - ظاهر (Lesson 67 - Appearance)

درس شصت و هفتم به موضوع ظاهر می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره ظاهر خود و دیگران صحبت کنید و از دیگران در این مورد سوال بپرسید.

درس ۶۸ - پای تلفن (Lesson 68 - On the Phone)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید مکالمات تلفنی خود را بهتر مدیریت کنید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۶۹ - هجی کردن (Lesson 69 - Spelling)

درس شصت و نهم به موضوع هجی کردن می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه کلمات را هجی کنید و از دیگران نیز در این مورد کمک بگیرید.

درس ۷۰ - مدرسه، بخش ۱ (Lesson 70 - School, Part 1)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره مدرسه و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۷۱ - مدرسه، بخش ۲ (Lesson 71 - School, Part 2)

درس هفتاد و یکم به ادامه موضوع مدرسه می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره موضوعات مختلف مدرسه صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۷۲ - در دانشگاه، بخش ۱ (Lesson 72 - At the University, Part 1)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره دانشگاه و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۷۳ - در دانشگاه، بخش ۲ (Lesson 73 - At the University, Part 2)

درس هفتاد و سوم به ادامه موضوع دانشگاه می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره موضوعات مختلف دانشگاه صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۷۴ - ارائه درخواست کار (Lesson 74 - Applying for a Job)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره ارائه درخواست کار صحبت کنید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۷۵ - محیط کار (Lesson 75 - Workplace)

درس هفتاد و پنجم به موضوع محیط کار می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره محیط کار و فعالیت های مربوط به آن صحبت کنید.

درس ۷۶ - شغل و درآمد (Lesson 76 - Job and Income)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره شغل و درآمد صحبت کنید و از دیگران در این مورد سوال بپرسید.

درس ۷۷ - تعطیلات (Lesson 77 - Holidays)

درس هفتاد و هفتم به موضوع تعطیلات می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره تعطیلات و برنامه های خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۷۸ - رزرو کردن اتاق (Lesson 78 - Booking a Room)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید اتاقی را رزرو کنید و درباره نیازهای خود صحبت کنید.

درس ۷۹ - محتویات کیف دستی (Lesson 79 - Contents of a Handbag)

درس هفتاد و نهم به موضوع محتویات کیف دستی می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره محتویات کیف دستی خود صحبت کنید و از دیگران در این مورد سوال بپرسید.

درس ۸۰ - خودرو (Lesson 80 - Car)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره خودرو و موضوعات مرتبط با آن صحبت کنید.

درس ۸۱ - دوچرخه (Lesson 81 - Bicycle)

درس هشتاد و یکم به موضوع دوچرخه و استفاده از آن می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره دوچرخه صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۸۲ - در اداره پلیس (Lesson 82 - At the Police Station)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید در اداره پلیس نیازهای خود را بیان کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۸۳ - سیاست (Lesson 83 - Politics)

درس هشتاد و سوم به موضوع سیاست می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره سیاست و موضوعات مرتبط با آن صحبت کنید.

درس ۸۴ - طبیعت و مناظر طبیعی (Lesson 84 - Nature and Natural Scenery)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره طبیعت و مناظر طبیعی صحبت کنید.

درس ۸۵ - دوست و آشنا (Lesson 85 - Friends and Acquaintances)

درس هشتاد و پنجم به موضوع دوست و آشنا می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره دوستان و آشنایان خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۸۶ - عشق و رابطه (Lesson 86 - Love and Relationship)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره عشق و رابطه صحبت کنید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۸۷ - تحسین و انتقاد (Lesson 87 - Praise and Criticism)

درس هشتاد و هفتم به موضوع تحسین و انتقاد می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه تحسین کنید و انتقادات خود را بیان کنید.

درس ۸۸ - تماس و ارتباط (Lesson 88 - Contact and Communication)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره تماس و ارتباط صحبت کنید و سوالات لازم را بپرسید.

درس ۸۹ - رویدادهای ناگوار (Lesson 89 - Unfortunate Events)

درس هشتاد و نهم به موضوع رویدادهای ناگوار می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره رویدادهای ناگوار صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۹۰ - احساسات (Lesson 90 - Emotions)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره احساسات خود صحبت کنید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۹۱ - صفات و ویژگی (Lesson 91 - Characteristics and Traits)

درس نود و یکم به موضوع صفات و ویژگی ها می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره صفات و ویژگی های خود و دیگران صحبت کنید.

درس ۹۲ - مبارک باشد! (Lesson 92 - Congratulations!)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید تبریک بگویید و از دیگران نیز تبریک بگیرید.

درس ۹۳ - جشن تولد گرفتن (Lesson 93 - Throwing a Birthday Party)

درس نود و سوم به موضوع برگزاری جشن تولد می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه جشن تولد بگیرید و نیازهای خود را بیان کنید.

درس ۹۴ - روزهای تعطیل (Lesson 94 - Holidays)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید درباره روزهای تعطیل و برنامه های خود صحبت کنید.

درس ۹۵ - رویا و آرزو (Lesson 95 - Dreams and Wishes)

درس نود و پنجم به موضوع رویا و آرزو می پردازد. شما در این درس یاد می گیرید که چگونه درباره رویاها و آرزوهای خود صحبت کنید و از دیگران نیز در این مورد سوال بپرسید.

درس ۹۶ - حرف ندا (ابراز احساسات) (Lesson 96 - Interjections)

در این درس، شما با عباراتی آشنا می شوید که به شما کمک می کنند تا بتوانید احساسات خود را به طور ناگهانی و با شدت بیان کنید.

خلاصه

دوره آموزشی "آلمانی برای نوآموزان" (Deutschtrainer A1-A2) یک منبع فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی از پایه تا سطح متوسط است. این دوره شامل ۹۶ درس متنوع است که هر کدام به یک موضوع خاص می پردازند و شما را با واژگان و عبارات ضروری در مکالمات روزمره آشنا می کنند. از معرفی خود و گفت وگوهای ساده گرفته تا موضوعات پیچیده تر مانند سیاست و احساسات، این دوره تمام نیازهای زبانی شما را پوشش می دهد. با تمرین و تکرار این دروس، شما به مرور زمان مهارت های خود را در زبان آلمانی تقویت خواهید کرد و قادر خواهید بود به راحتی در محیط های آلمانی زبان ارتباط برقرار کنید. این دوره آموزشی با تمرکز بر مکالمات واقعی و کاربردی، بهترین گزینه برای یادگیری زبان آلمانی به صورت خودآموز است.