آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری زبان انگلیسی تضمینی

چهار مرحله برای یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی تضمینی با استفاده از روشی که در ادامه بیان میکنیم. یادگیری زبان انگلیسی بسیار ساده است به شرطی که روش صحیح آن را بشناسید. میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا تسلط به زبان دارند چونکه از روش صحیح آموزش زبان انگلیسی استفاده کرده اند. برای یادگیری زبان انگلیسی هرکسی روشی را پیشنهاد میکنه که بسیاری از این روش ها فقط و فقط وقت شما را هدر میدهند.

سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی آموزش آن از طریق فیلم است. اما نه اینکه یک فیلم سینمایی یا انیمیشن را ببینید. اگر شما این روش را یک بار تست کرده باشید حتما فهمیده اید که نمیتوانید بیشتر از چند دقیقه از این روش استفاده کنید. این امر به این دلیل است که برای آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم باید شما به تمام قسمت های زبان تسط پیدا کرده باشید. بعد از آن می توانید از طریق فیلم سینمایی دیدن، زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

در ادامه قصد داریم تا شما را با روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی آشنا کنیم. برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت کامل کافی است تا این مراحل را به ترتیب انجام دهید. آموزش زبان انگلیسی در چهار قدم انجام می شود که بایستی به ترتیب آن ها را انجام بدهید تا نتیجه صددرصدی آموزش شما حاصل شود.

قدم اول در آموزش زبان انگلیسی : آموزش تلفظ زبان انگلیسی

مهمترین و پایه ای ترین موضوع در یادگیری زبان انگلیسی، توانایی درست تلفظ کردن کلمات و عبارات می باشد. اگر شما تلفظ کلمات را به درستی یادنگیرید هم در صحبت کردن و هم در شنیدن و فهمیدن مطالب با مشکل اساسی مواجه می شوید. برای یادگیری تلفظ کلمات ابتدا نیاز است که با IPA آشنا شده و نحوه ایجاد انواع صداها را در زبان انگلیسی بیاموزید.

اجتمالا این سوال برای شما پیش آمده است که لهجه آمریکایی بهتر است یا بریتانیایی. باید توجه داشته باشید که هر دولهجه با توجه به کشوری که قصد سفر به آن را دارید کاربرد دارند. اما بهتر است در ابتدا با لهجه آمریکایی آشنا شده و سپس لهجه بریتانیایی را نیز بیاموزید. برای یادگیری لهجه آمریکایی بایستی به ترتیب آموزش های زیر را فرا بگیرید تا در پایان بتوانید به درستی عبارات را تلفظ کرده و به خوبی متوجه جملات شوید. اولین گام در آموزش زبان انگلیسی یادگیری آموزش های پایین است.

 1. لهجه آمریکایی برای آموزش زبان انگلیسی : Pronunciation Tips   ۰۲| Overview – All Consonant & Vowel & Diphthong   ۰۳| Consonant   ۰۴| Vowel   ۰۵| Diphthong   ۰۶| Comparisons- Consonant & Vowel & Diphthong   ۰۷| Homophones   ۰۸| American Accent Example   ۰۹| STRESS + RHYTHM   ۱۰| Linking    ۱۱| Words that Reduce   ۱۲| Contraction   ۱۳| INTONATION   ۱۴| American Accent Example
 2. لهجه بریتانیایی برای آموزش زبان انگلیسی :  BBC   ۰۲| PAPA   ۰۳| LUCY   ۰۴| MMM

قدم دوم در آموزش زبان انگلیسیآموزش لغات زبان انگلیسی

بعد از یادگیری لهجه آمریکایی و بریتانیایی نوبت به آن می رسد که دایره لغات خود را افزایش داده و با معنی عبارات آشنا شوید. توجه داشته باشید که برای درک یک عبارت به زبان انگلیسی نبایستی کلمه به کلمه آن را معنی کنید. همواره بایستی با شناخت لغات، افعال دوجمله ای، اصطلاحات، اصطلاحات آمیانه و ضرب المثل ها خواهید فهمید که در بسیاری از موارد یک عبارت در کناز هم یک مفهوم واحد را می رساند. بهترین روش یادگیری لغات در ایتدا با تصویر است.

شما بایستی لغات ساده را با تصویر یاد گرفته و سپس با استفاده از تعریف کلمه به زبان انگلیسی دایره لغات خود را افزایش بدهید. اینکه معنی لغات را به فارسی ببینید خوب است یا بد، اگر به صورت مستقیم معنی آن را به فارسی ببینید به زودی از ذهن شما خواهد رفت. ولی درصورتی که مفهوم آن را ابتدا به انگلیسی مشاهده کرده و سپس به معنی فارسی رجوع کنید اشکالی ندارد.

اینکه کدام لغات و اصطلاحات را یاد بگیرید بسیار مهم است که در ادامه به ترتیب لینک آموزش ها برای شما قرار داده می شوند. دومین گام در آموزش زبان انگلیسی یادگیری لغات زبا انگلیسی است. برای یادگیری کامل عبارات به ترتیب آموزش های زیر را فرابگیرید.

 1. لغات در یادگیری زبان انگلیسی :   Essential English Words 1
 2. افعال دوجمله ای در آموزش زبان انگلیسی:  Learn Phrasal Verbs   ۰۲| In Movie
 3. اصطلاحات در یادگیری زبان انگلیسی: English Idioms   ۰۲| Speak English Like an American
 4. اصطلاحات آمیانه در آموزش زبان انگلیسی : AMERICAN SLANG
 5. ضرب المثل در یادگیری زبان انگلیسی : Common Proverb

قدم سوم در آموزش زبان انگلیسی : یادگیری زبان انگلیسی به صورت کامل

مرحله بعد در یادگیری زبان انگلیسی، شناخت ساختار جمله و حالت های شرطی در عبارات است. برای اینکه بتوانید به درستی نظرات و افکار خود را بیان کنید لازم از تا با قواعد اصلی زبان انگلیسی آشنا شوید. یادگیری قواعد با استفاده از کتاب در اکثر مواقع بی فایده است و به زودی از یاد می رود. در این مرحله تمام نکات مربوط به زبان و ساختار جملات را یاد خواهید گرفت.

مهارت شنیداری برای درک مطلب، مهارت گفتاری جهت برقراری ارتباط، مهارت خواندن برای درک مطلب و مهارت نوشتار جهت نوشتن متون را به صورت کامل فرا خواهید گرفت.

اما با استفاده از جملات واقعی و یادگیری قواعد ضروری شما به راحتی می توانید صحبت کرده و عبارات را متوجه شوید. در ادامه لینک آموزش ها را میتوانید مشاهده کنید. گام سوم در آموزش زبان انگلیسی یادگیری نکات مربوط به آن است. آموزش های زیر را به ترتیب قرار داده شده فرابگیرید.

 1. رزتا استون برای آموزش زبان انگلیسی:  Rosetta Stone American   ۰۲| Rosetta Stone British
 2. انگلیش تودی  برای یادگیری زبان انگلیسی :  Part1 – English Today
 3. اکسترا : Part1 – Extra
 4. آموزش کامل انگلیسی بریتانیاییPart1 – Misterduncan
 5. انگلیش وی برای آموزش زبان انگلیسی : Part1 – English Way
 6. آموزش زبان انگلیسی ازطریق شنیداریEffortless
 7. گرامر برای یادگیری زبان انگلیسی :  Grammar Foundations   ۰۲| Advanced Grammar
 8. مکالمه برای آموزش زبان انگلیسی : Job Interviews in America   ۰۲| Business English   ۰۳| Business English Course
 9. نوشتن  برای یادگیری زبان انگلیسی :    Writing Email   ۰۲| Writing a Resume  ۰۳| Writing a Proposal
 10. آزمون آیلس برای آموزش زبان انگلیسی : All In One
 11. آزمون تافل  برای یادگیری زبان انگلیسی : TOEFL Tuesday with Lucas Part1   ۰۲| All In One

قدم نهایی در آموزش زبان انگلیسی : یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم

تا اینجای کار شما با لهجه آمریکایی و بریتانیایی، معنی لغات و گرامر آشنا شده اید. حالا نوبت به یادگیری زبان با فیلم می رسد. در یادگیری زبان با فیلم شما می بایست ابتدا فیلم را با زیرنویس انگلیسی مشاهده کنید و به طرز تلفظ جملات دقت کنید. بعد از آن سعی کنید مفهوم جملات را با استفاده از دیکشنری های اینترنتی که به زبان انگلیسی هستند درک کنید.

در مرحله بعدی ترجمه فارسی آن را مشاهده کرده و معنی آن را ببینید. در گام آخر یک بار فیلم را با زیرنویس و بار دیگر بدون زیرنویس ببینید تا کامل آن را بیاموزید. در ادامه لینک های آموزشی آن را قرار داده ایم. گام آخر در آموزش زبان انگلیسی یادگیری آن از طریق منابع واقعی زبان است. آموزش های زیر را به ترتیب قرار داده شده فرا بگیرید.

 1. پادکست برای یادگیری زبان انگلیسی : Part1 – The Power Learning Podcast
 2. فیلم  برای یادگیری زبان انگلیسی :   Learn English with Friends
 3. موزیک ویدیو  برای یادگیری زبان انگلیسی : Cartoon Animated Movie Songs with Lyrics
 4. سخنرانی  برای یادگیری زبان انگلیسی : TED (Persian & English)
 5. مستند  برای یادگیری زبان انگلیسی :  Part1 – Cosmos   ۰۲| Part1 – Planet Earth
 6. انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی : Animation

آموزش زبان انگلیسی رایگان

آموزش زبان انگلیسی

سایت فراگیری یک مرجع کامل برای آموزش زبان انگلیسی است. تمام آموزش های موجود در این سایت به صورت ویدیو و صوت می باشد که یادگیری زبان را لذت بخش و آسان میکند. شما میتوانید تمام آموزش ها را به صورت رایگان مشاهده کرده و در صورت نیاز با پرداخت هزینه کمی آن را دانلود کنید. هدف اصلی ما از راه اندازی این سایت ارتقا سطح علمی ایرانیان عزیز است و امیدواریم توانسته باشیم تا گامی در جهت پیشرفت شما عزیزان برداریم.

همه آموزش های موجود در این سایت با دقت انتخاب و با کیفیت بالا قرار داده شده اند. شما میتوانید زبان انگلیسی را در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین منبع ها به صورت رایگان بیاموزید. رایگان قرار گرفتن منابع برای آن است که همه ی ایرانیان حتی آن ها که مشکل مالی نیز دارند بتوانند از این آموزش ها استفاده کنند.

امیدواریم تا با استفاده از این منابع ارزشمند که در سایت فراگیری قرار دارد بتوانید یادگیری زبان انگلیسی را با لذت و در کمترین زمان تکمیل کنید. آموزش زبان انگلیسی بسیار لذت بخش و مهم است اگر از روش صحیح آن را بیاموزید.

آموزش زبان انگلیسی مکالمه

آموزش زبان انگلیسی مکالمه

یکی از اهداف اکثر زبان آموزان در آموزش زبان انگلیسی به دست آوردن توانایی مکالمه و ارتباط برقرار کردن با دیگران است. سایت فراگیری  تضمین می کند در صورتی که به ترتیب گفته شده در مقاله زبان را بیاموزید در پایان خواهید توانست به صورت روان صحبت کرده و فیلم های انگلیسی را متوجه شوید. برای کسب مهارت مکالمه روان در آموزش زبان انگلیسی بایستی دو مهارت شنیدار و گفتار شما ارتقا یابد که توسط آموزش های سایت فراگیری به این دو مهارت تسلط خواهید یافت.

در مکالمه خیلی از کلمات به صورت کامل بیان نشده و بسیاری از کلمات خلاصه می شوند که نیاز است این موارد را بیاموزید. اگر شما تنها از کتاب یا کلاس های بیرون استفاده کنید هیچگاه با لهجه واقعی آمریکایی و بریتانیایی زبان را نخواهید آموخت و در فهم عبارات دچار مشکل می شوید. سایت فراگیری تمامی آموزش های مورد نیاز که استاندارد مورد نظر را داشته باشند طبق برنامه ریزی و به ترتیب برای شما قرار داده است تا بتوانید به سادگی مکالمه کرده و ارتباط برقرار کنید.

منابع ارزشمند آموزش زبان انگلیسی که در سایت قرار گرفته شما را قادر میسازد تا به صورت روان بتوانید مکالمه داشته و با افراد بومی آمریکا و انگلیس ارتباط برقرار کنید. حتما آموزش ها را با دقت و چندین بار مشاهده کرده و همگام با آموزش ها تمرین کنید. امید است که با استفاده از منابع این سایت بتوانید در زبان انگلیسی حرفه ای شوید.

آموزش زبان انگلیسی اندروید

آموزش زبان انگلیسی اندروید

خیلی از زبان آموزان انگلیسی را توسط نرم افزارهای اندوریدی میاموزند که اصلا توصیه نمی شود. چرا که اکثر این نرم افزار ها از استاندارد های مورد نیاز برخوردار نبوده و نتیجه نخواهند داد. ما بررسی بهترین نرم افزارهای اندرویدی و تبدیل آن ها به ویدیو در قالب استانداردهای مورد نیاز، کار را برای شما عزیزان ساده تر کرده ایم. شما کافی است تا طبق مراحل گفته شده در این مقاله زبان را بیاموزید و اطمینان داشته باشید که در آخر تسلط کاملی به زبان انگلیسی خواهید یافت.

آموزش زبان انگلیسی به صورت تضمینی انجام می شود. زیرا توسط این آموزش ها افراد زیادی از صفر به نقطه ای رسیده اند که اکنون میتوانند با افراد بومی انگلیسی زبان ارتباط روان برقرار کنند. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره نیز میتوانید از طریق فرم موجود در سایت فراگیری با ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید.

آموزش زبان انگلیسی در خانه

آموزش زبان انگلیسی در خانه

توسط سایت فراگیری شما می توانید زبان انگلیسی را در خانه، محل کار یا هرجایی که باشید به سادگی بیاموزید. زمان و هزینه رفت وآمد به کلاس را پرداخت نکرده وبا کیفیت بالا و چندین بار می توانید ویدیو ها را مشاهده کنید. آموزش زبان انگلیسی بسیار نیازمند این است که شما هدف داشته و با انگیزه زبان را بیاموزید. اطمینان داشته باشید که توسط آموزش های موجود در سایت فراگیری میتوانید به صورت خودآموز زبان را بیاموزید.

توجه داشته باشید که تکرار ویدیو ها را باید تا جایی ادامه بدهید که مطالب را به صورت کامل یاد بگیرید. انگیزه و هدف در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است که باعث می شود شما به یادگیری ادامه بدهید. با پشتکار و انگیزه میتوانید زبان انگلیسی را به مرور و با گذشت زمان فرا گرفته و سطح خود را به بالاترین نقطه در زبان برسانید. هنگامی که از افراد خبره در زبان انگلیسی سوال می شود در مورد روش یادگیری زبان انگلیسی همه آن ها میگویند آموزش زبان انگلیسی مستلزم پشتکار و انگیزه است.

شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید به سادگی با افراد سایر کشور ها ارتباط برقرار کرده و در کسب و کار خود موفق شوید. همیشه علم روز به زبان انگلیسی موجود است که در این صورت شما را وادار میکند تا به زبان انگلیسی مسلط باشید.

آموزش زبان انگلیسی در منزل رایگان

آموزش زبان انگلیسی در منزل رایگان

تمام آموزش ها را به صورت رایگان و در منزل بیاموزید. سایت فراگیری مرجع کاملی از آموزش های با کیفیت و استاندارد است که به صورت رایگان در احتیار شما عزیزان قرار دارد. کافی است تا یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید و ما بهترین مجموعه ها را به ترتیب شماره گذاری کرده تا بتوانید متوجه شوید کدام آموزش را بایستی فرابگیرید.

آموزش زبان انگلیسی جهت شرکت در آزمون، کسب و کار و برای مسافرت به کشور های مختلف کاربرد دارد. از طریق سایت فراگیری می توانید تمام مهارت های زبان را یادبگیرید. مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتار و خواندن را با آموزش های ایت سایت فرا بگیرید. در صورتی که بتوانید به این چهار مهارت تسلط یابید میتوانید به سادگی مکالمه کرده و یا در آزمون های زبان بالاترین نمره را کسب کنید.

یادگیری زبان انگلیسی بایستی طبق روند صحیح انجام شود به همین جهت ما تمامی آموزش ها را شماره گذاری کرده تا هر کس با توجه به سطح خود از آن ها استفاده کند. آموزش زبان انگلیسی در سایت فراگیری طبق معیارهای خاص و استاندارهای مربوطه انجام شده تا از وقت شما عزیزان به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

آموزش زبان انگلیسی از صفر

آموزش زبان انگلیسی از صفر

اگر هیچی از زبان نمیدانید یا بسیار حرفه ای هستید، سایت فراگیری برای شما مناسب است. زیرا از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته آموزش های مربوطه قرار دارد. آموزش از الفبای زبان انگلیسی شروع می شود و در ادامه لهجه آمریکایی و بریتانیایی را می آموزید. بعد از آن دایره لغات شما افزایش یافته و می توانید معنی و مفهوم عبارات را درک کنید. در سطح پیشرفته با فیلم های واقعی و موزیک زبان را میاموزید.

یک امر مهم در آموزش زبان انگلیسی تعیین سطح شما و آموزش متناسب با شماست. برای تغیین سطح خود کافی است تا طبق ترتیبی که آموزش ها را قرار داده ایم ببینید که کدام آموزش برای شما مناسب است. اگر قصد شرکت در آزمون را دارید یا میخواهید فیلم ها و موسیقی های زبان انگلیسی را متوجه شوید پشنهاد ما آموزش زبان انگلیسی با استفاده از سایت فراگیری است.

شما در هر سطحی که باشید میتوانید از این روش آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

سطح مقدماتی آموزش

 • یادگیری IPA و تلفظ صحیح کلمات و جملات : در این مرحله شما با تلفظ حروف صدادار و بی صدا به صورت کامل آشنا می شوید.
 • فراگیری لغات از ابتدا و توسط انیمیشن های آموزشی :‌ با استفاده از انیمیشن های جذاب و هدفمند لغات ساده را فرامیگیرید.

سطح متوسط آموزش

 • فراگیری ۴۰۰۰ لغت ضروری و مفهوم کلمات و جملات : توسط بهترین منبع سایت ۴۰۰۰ لغت را بهصورت مفهومی و برای همیشه یادمیگیرید.
 • افزایش قدرت شنیداری و خواندن مطالب : درک مطلب و قدرت لیسنینگ شما را افزایش میدهیم.

سطح پیشرفته

 • یادگیری نکات تکمیلی زبان : فراگیری لغات تکمیلی و نکات آن
 • فراگیری قواعد و ساختار جملات : فراگیری گرامر زبان به صورت کاربردی

سطح فوق پیشرفته

 • آموزش زبان انگلیسی با استفاده از فیلم و انیمیشن : یادگیری مفهومی زبان با روش نوین
 • آموزش زبان انگلیسی با استفاده از موسیقی : فراگیری اصطلاحات خاص و پیشرفته در موزیک ها

سطح کسب وکار

 • آموزش زبان انگلیسی برای نوشتن متون : فراگیری نحوه صحیح نوشتم متون
 • یادگیری اصطلاحات تخصصی مخصوص کسب وکارها : یادگیری زبان برای انواع کسب و کارها

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

تمامی آموزش ها به صورت آنلاین در دسترس است. درصورتی که بخواهید آموزش ها را در کامپیوتر، موبایل یا تلویزیون نیز مشاهده کنید می توانید فایل های آن را دانلود کرده و هر زمان که خواستید به آن ها دسترسی داشته باشید. ویدیوها با کیفیت بالا و در سرورهای قدرتمند قرار گرفته اند تا شما عزیزان با مشکلی در حین دیدن ویدیوها مواجه نشوید. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین در زمان و هزینه شما صرفه جویی کرده و فرآیند یادگیری را ساده میکند.

نتیجه نهایی آموزش زبان انگلیسی از طریق ویدیوهای سایت فراگیری، مکالمه روان و متوجه شدن ۱۰۰ درصد فیلم های انگلیسی است. تعداد زیادی از افراد هستند که در ابتدا هیچ آشنایی با زبان انگلیسی نداشتند و تنها با استفاده از سایت فراگیری توانستند سطح زبان انگلیسی خود را به پیشرفته برسانند. یادگیری زبان انگلیسی به صورت تدریجی انجام می شود. به همین دلیل نیازمند صرف ساعاتی در طول شبانه روز می باشد.

زمانی یادگیری زبان انگلیسی ارزشمند است که نتیجه آن مکالمه روان و فهم کامل مطالب انگلیسی باشد. ما این اطمینان را به شما میدهیم در صورت استفاده منظم از منابع سایت خواهید توانست به صورت روان مکالمه کرده و تمامی مطالب به زبان انگلیسی را متوجه شوید.

با وارد شدن به سایت فراگیری شما از هر منبع دیگری بی نیاز می شوید زیرا به صورت روزانه بهترین منابع در این سایت قرار می گیرند. شما می توانید به چندین ترابایت منبع آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و با سرعت بالا دسترسی داشته باشید. همچنین در صورت نیاز با پرداخت مبلغ کمی می توانید فایل ها را بر روی سیستم خود نیز داشته باشید. آموزش زبان انگلیسی به این روش بسیار شما را در یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند.

آموزش زبان انگلیسی تصویری

آموزش زبان انگلیسی تصویری یادگیری زبان انگلیسی

تمام آموزش ها به صورت تصویری بوده و براحتی می توانید زبان را یاد بگیرید. در آموزش زبان انگلیسی به صورت تصویری باعث ماندگاری بیشتر مطالب در ذهن شما می شود. اکثر آموزش ها دارای زیرنویس می باشند که میتوانید نحوه تلفظ کلمات را به همراه نوشتار آن بیاموزید. توجه داشته باشید که برای یادگیری یک عبارت نیاز است ابتدا شما طرز تلفظ آن را بیاموزید سپس معنی و مفهوم آن را یادگرفته و بتوانید آن را تلفظ کنید.

زمانی که شما یادگیری زبان انگلیسی را با استفاده از تصویر انجام می دهید مغز شما بین کلمات و تصاویر ارتباط برقرار میکند. برای یادآوری مجدد کلمات، تصاویر کمک میکنند تا سریع تر کلمات و مفهوم آن ها یادآوری بشوند.

اگه مقاله بالا مفید بود ممنون میشیم آن را در شبکه های اجتماعی خود نیز به اشتراک بزارید. تا افراد بیشتری بتوانند نحوه صحیح آموزش زبان انگلیسی را فرا بگیرند. همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی نیز ما را دنبال کنید. Google PlusFacebookTwitter

تمام آموزش های موجود در سایت فراگیری به صورت تصویری و صوتی بوده و با کیفیت بالا قابل مشاهده است. سایت Faragiri.com توسط سایت RGB.ir ساخته شده است. گروه قدرتمند RGB کیفیت تمام محصولات و آموزش های سایت فراگیری را تضمین می کند. به امید آنکه همه بتوانند با زبان انگلیسی صحبت کنند. بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی تقدیم به شما. Faragiri.com

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

3 دیدگاه در “آموزش زبان انگلیسی

خیلی ممنون از مقاله خوبتون
من سایت فراگیری رو هم دیدم خیلی سایت مفیدی ساختین
فقط ممنون میشم آموزش های زبان های دیگر رو هم در سایتتون قرار بدین

باعث خشنودی ماست که مطلب و سایت رو مشاهده کردید
بله حتما آموزش زبان های دیگر رو هم در سایت قرار میدهیم

عالی بود واقعا ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *